- Komerční sdělení -zeny
Rady a Návody3 tipy, jak jednoduše předejít zimním problémům

3 tipy, jak jednoduše předejít zimním problémům

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zimní měsíce nelítostně přichází. Zima nám přinese mnoho krásného, ale mnohým z nás nadělí také spoustu starostí. Především těm, kteří zodpovídají za správu objektů a čištění komunikací. Téměř každý se někdy setkal s problémy, které může přinést jedna nezvládnutá sněhová kalamita. Nebezpečí v zimě číhá na chodce i na řidiče. Na silnicích hrozí neprůjezdnost vozovek, dopravní zácpy a nebezpečné nehody. Chodníky se často stanou nebezpečným místem, které je příhodné pro uklouznutí a vážné úrazy. Pro zamezení těmto nepříjemnostem je důležité, aby výborně fungovala zimní údržba místních komunikací.

Bezpečné okolí areálů a budov

Důležitým tématem jsou úklidy, posypy a zimní údržba průmyslových areálů. Péči o průmyslové areály má na práci facility management. V zimě vyžaduje okolí průmyslových areálů stejnou péči, jako vozovky a chodníky. Bezpečnost je vždy na prvním místě. Uklizené chodníky a parkoviště jsou vizitkou každé firmy. Pokud ještě nemáte zajištěnu společnost pro úklid vašeho areálu, můžete se obrátit na společnost AVE, která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti.

Důsledná zimní údržba místních komunikací

Nebezpečí na silnicích je vážným tématem po celý rok. V zimních měsících riziko dopravních nehod stoupá ještě mnohem více. Proto musí být zimní údržba silnic prováděna vždy důsledně a pravidelně. Samozřejmostí by mělo být také odklízení sněhu na obecní cestě.

Kvalitní péče o chodníky

Základním prvkem kvalitní péče o chodníky je pravidelný a důsledný úklid sněhu. Odklízení sněhu na chodnících je nutné doplňovat o zimní posypy. Zimní údržba chodníků se provádí různými způsoby. Také spolehlivé plužení chodníků nabízí společnosti AVE. Firma se dále zabývá zimním posypem, úklidem a dalšími službami v oblasti prevence zimních problémů. Kromě kvalitní zimní údržby chodníku je vždy důležité upozornit chodce na potřebu obezřetného chování v zimních měsících. Myslete proto na to, že v zimních měsících musíte i Vy být opatrnější než jindy.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje