- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZbavte se přebytečného tuku na břichu a zadku. Stačí...

Zbavte se přebytečného tuku na břichu a zadku. Stačí podstoupit revoluční liposukci SlimLipo

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv klasická liposukce odsává nevzhledné nadbytečné polštáře tuku v problematických partiích, zanechává po sobě volnou a nerovnou pokožku. A neelastická kůže v oblasti břicha či hýždí způsobuje ženám komplexy, neboť touží po pevné a bezchybné postavě. Technologie se neustále vyvíjí a v oblasti estetické medicíny se objevují nové metody. A jednou z nich je revoluční liposukce SlimLipo, jejíž proces je šetrnější a efektivnější.

Moderní liposukce SlimLipo používá laserový paprsek, který připevňuje kůži a podkoží ke spodním vrstvám. Dokonce pokožka s nedostatkem elasticity tkání se po zákroku stahuje a vypíná. Přestože se tento způsob odstranění přebytečného tuku využívá ve všech oblastech těla, doporučuje se především na podbradku, zadních částech paží, břiše, hýždích a vnitřních stranách stehen.

Jak liposukce SlimLipo probíhá?

Klasická liposukce používá 4 mm a více široké kanyly, které výrazně narušují pokožku, tkáně, cévy a nervy. Rekonvalescence po zákroku je poměrně dlouhá, navíc se objevují nevzhledné podlitiny v oblastech zasáhnutých partií. Kdežto liposukce SlimLipo používá 1,5 mm širokou kanylu, která příliš neporuší podkoží. Zotavování je takřka bezbolestné, přičemž se nemusíte obávat otoků.

Revoluční liposukce současně upravuje tvar a fixuje pokožku. Vyznačuje se nulovými vedlejšími účinky, tudíž nebudete vyřazená z každodenního provozu.

Pakliže se do středu vašeho zájmu dostala liposukce břicha a zadku, dovolujeme si vám představit estetickou kliniku v Brně vystupující pod názvem ARTE. Centrum má komplexní přístup a navrhuje vhodné řešení v oblasti neinvazivní medicíny, dermatologii a chirurgii. Můžete využít bezplatné a nezávazné konzultace, a to osobně, telefonicky či online.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje