- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZaměřeno na svatební dary

Zaměřeno na svatební dary

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dostali jste pozvání na svatbu a dřív než jste se začali těšit, jste si uvědomili, že budete muset řešit svatební dar? Poradíme vám, jak jej vybrat s grácií a darovat i něco navíc. Vyberte designový dárek, který pobaví, rozesměje a dojme. Vyberte svatební dar s duší.

Pro koho vybíráte

Stejně jako u klasických dárků byste měli i u svatebních dárků myslet na to, pro koho vybíráte. Jiný dárek vyberete pro klidnější a spíš romantický pár, jiný dárek pro divoké přátele, kteří nezkazí žádnou legraci. Aby byl výběr svatebního dárku jednodušší, začněte s jeho výběrem i přípravou dostatečně dopředu.

Zapomeňte na klasiku

Načítali jste si, jak může vypadat svatební dárek pro novomanžele? Dozvěděli jste se, že nejlepší je keramický servis, dostatečné množství utěrek a ručníku do domácnosti nebo chcete darovat toastovač či varnou konvici? Vyhněte se podobným dárkům a vsaďte na originalitu a nápaditost. Skvělým svatebním dárkem bude skleněná deska s fotografií.

Trocha stalkingu

Pokud vybíráte dárek blízkým přátelům nebo rodině, projděte svůj telefon, případně si užijte chvilku stalkingu na sociálních sítích. Vyhněte se fotografiím, které by vzbudily otázky, nervozitu nebo by způsobily trapnou chvilku. Raději najděte společnou romantickou fotografii páru. Skvělou fotografii poznáte tak, že novomanželům připomene jejich začátky lásky, případně společnou veselou vzpomínku.


Tip na svatební oznámení: akrylové svatební oznámení.


Vzkaz nesmí chybět

Přidejte k fotografii ve skle i vzkaz, který může být svatebním přáním, citátem nebo jen připište datum svatby, případně jména novomanželů. Můžete vepsat něco vtipného, ale také romantického. Ideální vzkaz rozesměje nebo dojme. Pokud chcete, můžete nechat skleněný dárek na míru bez vzkazu a darovat jen fotografii. Ta mnohdy stejně řekne víc než slova.

Originalita na prvním místě

Při výběru svatebního dárku buďte originální. Darováním fotografie ve skle váš dárek nezapadne mezi ostatní. Navíc neudělá radost jen jednou, ale vždy, když jej novomanželé uvidí. Hodí se do ložnice i do obývacího pokoje, kde splní nejen svou romantickou, ale i designovou funkci. Vyberte svatební dárek, který má duši.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje