Psal se rok 1914, kdy Bernard Gant přišel do Ameriky, aby si splnil své sny. Jeho novým domovem se stalo město New Heaven, kde si otevřel malou dílnu na výrobu košil. V práci kladl důraz na design a kvalitu, obojí byly jeho velkou vášní. O svých schopnostech a nadání věděl už dávno. Věřil si. Netrvalo dlouho a z výrobce košil se stal značkový producent stylového pánského oblečení pro volný čas. Díky tomu si teď můžete na rednox.cz pořídit úžasná pánská trička Gant, pánské mikiny a svetry Gant, pánské funkční oblečení Gant, pánské kraťasy Gant, pánské plavky Gant i vy.

Pánské funkční oblečení Guess by ve vaší výbavě rozhodně nemělo chybět

Zakladateli značky Guess jsou bratři Paul a Maurice Marciano. Firma od svého počátku mířila na majetnější lidi, kteří nemají problém zaplatit za kvalitu a design oblečení. Bratři Marciano si svůj první obchod otevřeli již v roce 1981 a to v jedné z nejprestižnějších čtvrtí celé Ameriky – první obchod otevřeli v Beverly Hills. Neváhejte tedy a oblékněte pánská trička Guess, pánské mikiny Guess, pánské funkční oblečení Guess, pánské kraťasy Guess a další super oblečení této světově proslulé módní značky.

Sluneční brýle – nezbytné vybavení nejen pro letošní léto

Až obléknete pánské kraťasy Gant nebo pánské kraťasy Guess, nezapomeňte svůj outfit doplnit kvalitními slunečními brýlemi. I když jsou sluneční brýle často stále ještě vnímány jako módní doplněk, na prvním místě je ochrana zraku před nebezpečným UV zářením. Vyberte si pánské sluneční brýle Gant, pánské sluneční brýle Guess, pánské sluneční brýle Just Cavalli nebo pánské sluneční brýle Diesel. V chladnějším období pak můžete spojit sluneční brýle s kvalitním pánským svetrem, který se osvědčí jak na podzim, tak v zimě. Pánské svetry, ale také mikiny, mají dnes mnoho podob, které vám umožní se projevit.

  Move on: Derniéra taneční inscenace souboru NANOHACH a Veroniky Švábové

Post by admin

Comment(0)