- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMáte rádi milostné hry, ale už vám došla fantazie?

Máte rádi milostné hry, ale už vám došla fantazie?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Milostný život je jeden velký otazník a s ním spojená celá řada otázek. Jsou jedinci, kteří vystřídali spoustu partnerek a v této oblasti stojí celkem sebejistě, ale ne všichni jsme takový. Někteří z nás mají dlouhodobé vztahy a se svým partnerem již vyzkoušeli celou řadu praktik a už si neví rady jak okořenit svůj milostný život. Zdali máte pocit, že jste vyzkoušeli snad všechna místa a milostné polohy a chcete něčím originálním zase překvapit svého partnera, máme pro vás řešení v rámci milostných her pomocí internetových stránek.

Erotická masáž

Dáme vám tipy jak navnadit svého partnera na erotickou vlnu zábavnou formou. Můžete si vybrat, zda se vám tento úkol líbí tím, že kliknete na srdíčko, nebo zvolíte křížek a jednoduše vyberete další úkol.

Tip: Nežli se pustíte do samotné masáže, vtáhněte partnera do koupelny a navzájem se umyjte. Poté nalaďte ideální atmosféru. Zapalte svíčky, pusťte příjemnou hudbu a ztlumte světlo. Pokud je možné dodat k posteli zrcadlo, tak neváhejte. Partner ho jistě velice ocení. Samozřejmě na masáži je důležité použít nějaký olejíček, který by měl být lehce ohřátý, aby masáž byla příjemnější.

Couple having sex

Erotický kvíz

Chcete si rozšířit své znalosti z oblasti erotiky? Není nic jednoduššího, nežli si pustit erotický kvíz, zadat vaši přezdívku a pak jen tipovat odpovědi na dané otázky.

sexy young woman in sexy lingerie holds handcuffs

Milostná poloha dne

V ložnici jste již vyzkoušeli snad všechno a poloha zezadu vám přijde už nudná? Využijte službu milostná poloha dne, kde každý den bude podrobně popsaná i názorně ukázaná pomocí obrázku zajímavá milostná poloha.

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje