- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiToužíte po miminku? Máme pro vás recept, jak podpořit...

Toužíte po miminku? Máme pro vás recept, jak podpořit plodnost

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoho žen chce miminko, dlouho o něj usiluje, ale bohužel se stále nedaří počít. Na vině je současný uspěchaný životní styl, všudypřítomný stres a tlak, zdravotní problémy. Když se tyto různé vlivy sečtou, výsledkem je, že se otěhotnění stává velkým problémem. Procento párů, které se neúspěšně snaží o početí přirozenou cestou, bohužel roste.

Čaje pro podporu početí

Problémy mají i páry, které už jedno dítě mají a chtějí počít další a nevede se jim to. Přesné příčiny potíží s početím e stanovují velice obtížně, většinou jde souhru více negativních faktorů. Vymanit se z jejich působení je velice obtížné. Na www.ellis.cz proto najdete řadu podpůrných prostředků, které pomáhají ženám otěhotnět, ať již přirozenou cestou, nebo pokud to není možné, i při umělém oplodnění. Jde především o různé čaje, které pomocí bylinek podporují ovulaci ženy. Zdůrazňujeme, že jde vždy o produkty renomovaných bylinkářů, ženy se tedy rozhodně nemusejí ničeho bát, právě naopak. Stačí jmenovat čaj báby Radlické nebo čaj Ludmily Mojžíšové, oba jsou dostatečně známou značkou, která je zárukou kvality a doložitelných úspěchů.

Myslíme i na mužské spermie 

Pokud bude žena pít čaj Ludmily Mojžíšové a cvičit její doporučované cviky (návod k nim je k dispozici na DVD), je na dobré cestě stát se maminkou. Prokazatelné úspěchy metody Ludmily Mojžíšové nikdo nezpochybňuje. Ovšem nejde jenom o podporu ženské plodnosti v podobě čajů a vitamínů. Neméně důležitá je i podpora tvorby spermií. Stále častěji se mluví o jejich zhoršující se kvalitě a menším množství. Proto na www.ellis najdete prostředky podporující mužskou potenci, například oblíbený kotvičník. Celkový sortiment doplňují i další prostředky jako ovulační a těhotenské testy či testy plodnosti pro muže i ženy, tedy vše, co s početím a těhotenstvím souvisí.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje