Po dlouhých zimních měsících zalitých mrazivým a sychravým počasím si sluníčko pomalu buduje své místo a většina z nás si začíná pohrávat s myšlenkou na letní dovolenou. Kam ale naplánovat cestu, když nemožností přímo nespočet? Zda zvolit dovolenou u moře s programem All inclusive, kde celý pobyt nejspíše strávíme v hotelovém komplexu, jelikož celodenní příval nejrůznějších pochutin a osvěžujících drinků nám s největší pravděpodobností nedovolí vzdálit se na pouhých pár set metrů od našeho pokoje. To by ovšem byla škoda nepoznat krásy země, do které budeme putovat. Jednoduchým řešením bude zakoupit letenky za dobrou cenu a zbytek si naplánovat jen podle svého gusta.

circle

Letenky Z Prahy do Berlína jen za 2 201Kč!

Přestože je Berlín z České republiky „co by kamenem dohodil“ je stále velice málo Čechů, kteří by se na dovolenou vypravili právě do tohoto německého města. Berlín vás okouzlí zejména svojí historickou atmosférou, která z něj čiší na každém kroku. Jen málokteré město se může pochlubit svojí rozpolceností v architektuře. Uvidíte zde krásnou moderní architekturu a druhé straně nezahojené jizvy druhé světové války, kdy bylo město rozděleno na Východní a Západní Berlín.

  Mandarinky – oranžové zlato, začněte je konzumovat i vy!

Zdali si nechcete nechat ujít zajímavosti Německého Berlína, máte jedinečnou příležitost zakoupit akční letenky jen za 2 200 a jednu korunu u Českých aerolinií z Prahy do Berlína. Letenky jsou zpáteční, v ceně je odbavené zavazadlo a jsou započítány všechny poplatky.

Letenky do Miami

Rádi byste se podívali do spojených států amerických, ale vždy vám přišlo, že tento sen je nesplnitelný? Vše je naprosto jednoduché. Stačí si on-line zarezervovat letenku do Miami a vše bude vyřízeno ve velmi krátkém termínu.

Letenky do New Yorku za pouhých 9 990 Kč!

a23b3083c816e925_640_York1-720x340

Jedny z nejlevnějších letenek z Evropy do USA nabízí v současné době americká letecká společnost Delta Air Lines. Letenky jsou s odletem z irského Dublinu a cílovou destinací je New York.

 

 

Comment(0)