Svatební hostina a veselice u dobré hudby se dá uspořádat i v netypickém prostředí, jakým oplývají například kluby Liberec. Odpolední posezení svatebčanů v prostorách stylové restaurace se dvěma pivovarskými varnami, kde se vaří speciální a chutné nefiltrované pivo, nejsou jediným lákadlem. Do Clubu Warehouse, jenž je v prostorách bývalého starého mlýna a nyní je moderně zařízen v „loftovém“ duchu, se totiž pohodlně vejde až čtyři sta hostů A tak i početné svatební rodiny nebudou mít potíže s rozmístěním oslavenců a jejich hostů. Veselice v pohodě může pokračovat do ranních hodin v příjemném klubovém prostředí.

Zábava Liberec není zapovězena ani posluchačům jazzu, soulu, rocku nebo ska

Posluchači tvrdší hudby, rytmického ska i zádumčivého jazzu si přijdou na své zběžným nahlédnutím do programu libereckého hudebního klubu. Zábava Liberec je totiž otevřenou multižánrovou scénou, která maže rozdíly mezi vyznavači rozmanitých stylů a naopak dokáže spojit i zdánlivě nesmiřitelné tábory. Připojíme-li k muzice, jež je přenášena profesionální technikou, i pekárnu a skvělou studenou či teplou kuchyni, různé alko i nealkoholické nápoje, máme jedinečné prostředí, jež je umocněno přítomným minipivovarem vyrábějícím lahodný nefiltrovaný pěnivý mok.

Hudební klub Liberec otevírá své dveře i partám kamarádů a kolegů z práce

Projekční aparatura dává prostor organizování firemních setkání s potřebným prezentováním strategií atd. Hudební klub Liberec po firemním meetingu může spolupracovníky rozechvět v klubovém prostředí při poslechu skvělé hudby. Ochutnávka speciálního piva spolu s bufetovým občerstvením je třešinkou na dortu jakéhokoliv setkání či firemní party. Pozvěte své kolegy a šéfa do Clubu Warehouse a uvidíte, že se pod vámi pracovní židle nikdy nezahoupe!  

  Ženy si zaslouží být oslavovány

Post by admin

Related post

Zprávy

Jak vařit zdravě? Držte se moderních metod přípravy jídla

Recepty zboží

Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

Comment(0)