- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOrganizujete svatbu? Zkuste netradiční kluby v Liberci

Organizujete svatbu? Zkuste netradiční kluby v Liberci

-

- Komerční sdělení -aktuality

Svatební hostina a veselice u dobré hudby se dá uspořádat i v netypickém prostředí, jakým oplývají například kluby Liberec. Odpolední posezení svatebčanů v prostorách stylové restaurace se dvěma pivovarskými varnami, kde se vaří speciální a chutné nefiltrované pivo, nejsou jediným lákadlem. Do Clubu Warehouse, jenž je v prostorách bývalého starého mlýna a nyní je moderně zařízen v „loftovém“ duchu, se totiž pohodlně vejde až čtyři sta hostů A tak i početné svatební rodiny nebudou mít potíže s rozmístěním oslavenců a jejich hostů. Veselice v pohodě může pokračovat do ranních hodin v příjemném klubovém prostředí.

Zábava Liberec není zapovězena ani posluchačům jazzu, soulu, rocku nebo ska

Posluchači tvrdší hudby, rytmického ska i zádumčivého jazzu si přijdou na své zběžným nahlédnutím do programu libereckého hudebního klubu. Zábava Liberec je totiž otevřenou multižánrovou scénou, která maže rozdíly mezi vyznavači rozmanitých stylů a naopak dokáže spojit i zdánlivě nesmiřitelné tábory. Připojíme-li k muzice, jež je přenášena profesionální technikou, i pekárnu a skvělou studenou či teplou kuchyni, různé alko i nealkoholické nápoje, máme jedinečné prostředí, jež je umocněno přítomným minipivovarem vyrábějícím lahodný nefiltrovaný pěnivý mok.

Hudební klub Liberec otevírá své dveře i partám kamarádů a kolegů z práce

Projekční aparatura dává prostor organizování firemních setkání s potřebným prezentováním strategií atd. Hudební klub Liberec po firemním meetingu může spolupracovníky rozechvět v klubovém prostředí při poslechu skvělé hudby. Ochutnávka speciálního piva spolu s bufetovým občerstvením je třešinkou na dortu jakéhokoliv setkání či firemní party. Pozvěte své kolegy a šéfa do Clubu Warehouse a uvidíte, že se pod vámi pracovní židle nikdy nezahoupe!  

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje