- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylNámořnické dámské šortky a další pruhované kousky jsou letos...

Námořnické dámské šortky a další pruhované kousky jsou letos zase in

-

- Komerční sdělení -aktuality

Námořnická móda se bude nosit i letos v létě. Tento styl je snad nesmrtelný, nikdy úplně neomrzí, nosí se skoro sám a nabídka je letos opravdu pestrá, podobně jako loni. Pokud máte pár takových kousků doma ve skříni, například pěknou dámskou halenku nebo dámské šortky, neváhejte je zase obléct. A pokud vám chybí, vyberte si nějaké nové.

ans

Modrá a bílá

Letní námořnický styl, to jsou tradičně tmavě modré a bílé pruhy. Věděli jste, že vypadají dobře snad na každém? Ano, je obecně známo, že pruhy mohou rozšiřovat, ale záleží na tom, jak je pojmete, jak jsou široké, jak na oblečení situované a jak vypadá outfit jako celek. Věřte, že na horké dny nenajdete mnoho kousků, ve kterých byste se cítili tak dobře jako třeba dámské šortky s námořnickými pruhy nebo dámské tričko v tomto stylu.

Jak se letně naladit

V námořnických proužkách nebo puntících vynikne opálená pokožka, budete se cítit trochu jako u moře, i když zrovna na dovolenou teprve čekáte nebo jste se z ní vrátili a žádný jiný kousek vás letně nenaladí víc, snad kromě plavek. A pokud se vydáte na výlet lodí nebo promenádu okolo mořského břehu, nebojte se stylově obléct, užijete si to o to víc.

Zkuste i další barvy

Námořnický styl módy, to nemusí být jen modro- bílé proužky v tradiční podobě. Skvěle vypadají i pruhy černo- bílé, pokud těmto barvám dáváte přednost. Překvapivě efektní je kombinace tmavě modrá- červená- bílá. Zkuste najít třeba dámské šaty s těmito barvami a uvidíte, že se stanou vaším nejoblíbenějším letním kouskem.

Dámská sukně nebo šortky s tkaničkou

Pruhované dámské sukně, šaty nebo šortky z pohodlného materiálu s provazovou tkaničkou v pase jsou tak univerzální, můžete je vzít na pláž, do města, na večerní drink i na procházku. Na vaší dovolené by určitě neměly chybět.

Jak šortky a další kousky kombinovat

K námořnicky laděnému oblečení určitě patří i motivy kotviček nebo lodiček, i ty můžete na tričkách, halenkách nebo sukních často najít. Zásadou je outfit nepřekombinovat, proto si k pruhovanému kousku oblékněte něco jednobarevného, buďto tón v tónu, nebo naopak v nějaké kontrastní barvě. K tmavě modro- bílé kombinaci bude vypadat dobře třeba bílé nebo červené dámské tričko.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje