- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJak mít nohy v teple a suchu? Obout je...

Jak mít nohy v teple a suchu? Obout je do dámských, pánských a dětských holínek

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stačí jeden pohled z okna a budete mít jasno. Vyrazit dnes někam bez holinek? To ani náhodou! Snad ještě tak po nerozbitém chodníku pár kroků do práce. Pokud ale bydlíte za městem a musíte se prodírat kalužemi a blátem, jsou dámské holínky, pánské holínky a především dětské holínky přesně to, co potřebujete.

Aprílové počasí letošní zimy si žádá mít v pohotovosti boty do nepohody i pohody

Letošní zimní počasí si s námi opravdu pohrává. Chvíli se tváří, jako že zima vůbec není, že by měly začít pučet stromy a rozkvétat sněženky a bledule. V tu chvíli se zdá, že holínky ani deštníky už nebudou třeba, že je ta správná chvíle obout chlapské nohy do pánských tenisek a dámské nožky do dámských tenisek. Když nic jiného, rozhodně bychom je měli mít v botníku aspoň připravené.

Jo, kdyby to bylo tak jednoduché. Stačí se probudit další den a všechno je jinak. Všude znovu rozbředlý sníh, který se tu a tam rozhodne, že bude namrzat. Pánské, dámské i dětské holínky, ty se zateplenou vyjímatelnou vložkou, to v každém případě řeší. Jde to i bez sněhulí. Pánská obuv, dámská obuv a dětská obuv v podobě holínek se proto stává čím dál více praktickou záležitostí do každodenní nepohody. Navíc design současných holínek, zejména dětských holínek a dámských holínek z e-shopu coolboty.cz, je naprosto bezkonkurenční.

Sbalte kufr a hurá za teplem

E-shop coolboty.cz pamatuje také na všechny cestovatele. Cestovní kufry a cestovní tašky na kolečkách i bez koleček jsou zde proto k mání celoročně. Vždyť dnes už je přece naprosto jednoduché sbalit se uprostřed rozbředlé a vlezlé zimy, pánské holínky, dámské holínky i dětské holínky nechat v botníku pěkně odpočívat, místo toho vklouznout do tenisek, přibalit žabky a sandály, všechno nejnutnější naházet do cestovního kufru nebo cestovní tašky a vyrazit třeba směr Zanzibar. Páni, jen ta představa! Cítíte, jak vás slunce prohřívá až do morku kostí?

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje