Menstruace doprovází život ženy třicet až čtyřicet let (po padesátém roku života přichází menopauza), přičemž během desítek let proběhne několik set menstruačních krvácení. V počátcích každého cyklu se žena cítí oslabená a nesvá, s čímž jde ruku v ruce stres a špatná nálada. Dvanáctileté či třináctileté dívky se za menstruaci stydí, přestože se proměňují z dívek na ženy. A naopak ženy v klimakteriu se zase smiřují s tím, že z jejich života odchází něco základního a významného. Nicméně s menstruací je spjatá křečovitá bolest v podbřišku, která může být natolik nepříjemná, že některé ženy vyřadí na dva až tři dny z běžného života. V následujících řádcích vám představíme doplněk stravy, který nastoluje menstruační komfort.

Častým gynekologickým problémem je právě silná a bolestivá menstruace. Klasický menstruační cyklus bývá dlouhý 22 až 35 dnů a normální menstruační krvácení trvá 2 až 8 dnů. U některých žen nastává hormonální nerovnováha, která způsobuje poruchy cyklu. A objevuje se silné krvácení s bolestmi různé intenzity, palčivé bolesti hlavy, náladovost, stres, podrážděnost a další neduhy. Některé ženy přicházejí ke svému gynekologovi také s krvácením mimo cyklus, respektive se špiněním.

  Super tipy, jak ulevit citlivé pokožce

Ženy, které každý měsíc vnímají menstruaci jako něco překážejícího, cítí celkovou nepohodu a omezují svůj aktivní život. Problémy s pohlavním systémem způsobují dlouhodobé obtíže v emoční, fyzické, sexuální a sociální oblasti.

Řešením může být MENSICOL

Naprostou novinkou na tuzemském trhu je preparát zvaný MENSICOL. Jedná se o doplněk stravy obsahující výtažek z rostliny zvané Vitex agnus-castus. V českém ekvivalentu se jedná o drmek obecný známý také jako mnišský pepř. MENSICOL je určený ženám, které trpí bolestivým menstruačním krvácením. A přípravek je nápomocný také při problémech spojené s klimakteriem.

16727-mensicol-ok

Comment(0)