- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLázně Libverda

Lázně Libverda

-

- Komerční sdělení -aktuality

Co může být krásnějšího než pohádkový pobyt na zámku, zvlášť když se v onom zámku nachází moderní, všestranné lázeňské středisko. Lázně Libverda byly zbudované v bývalém šlechtickém sídle Clam-Gallasů a nachází se při severním úpatí jizerských hor, jen pár kilometrů od Liberce. Lázně jsou oázou klidu se zdravým ovzduším a nádherným přírodním prostředím, které přímo vyzívá k procházkám po okolí. Jméno „Libverda“ pochází z německého auf dem Lieben werde, což doslova znamená „Na milém ostrově“. A opravdu, lázně Libverda jsou takovým milým, příjemným ostrovem klidu uprostřed nádherné přírody, kde může každý načerpat elán a životní sílu.

Díky vhodným klimatickým podmínkám zde naleznou ideální léčebnou kúru zejména pacienti trpící onemocněním srdce a cév. Dále je komplex ideálním místem pro léčbu pohybového aparátu, rehabilitaci a kondiční turistiku. Absolutní klid blahodárně působí na nervovou soustavu a pomáhá při relaxaci, uvolnění od stresu, léčení neuroz a dalších, zejména civilizačních nemocí, vzniklých přemírou stresu.

Minerálním zřídlem je zde libverdská kyselka – bohatý minerální pramen s vysokým obsahem kyseliny křemičité. Tato výborná voda slouží k pitným kúrám, kdy si zdraví a vitalitu můžete vychutnávat doslova plnými doušky.

Relaxaci a pohodu zde nalezne host každého věku. A v dnešní hektické době si chvilku klidu a odpočinku potřebuje dopřát každý. Obzvláště výhodné a oblíbené jsou pobyty pro seniory. Zvolit si návštěvník může z mnoha různých pobytů, jako jsou wellnessové a relaxační pobyty, nebo speciální singl pobyt, romantika pro dva či zajímavý pobyt nazvaný jako „Boží voda“. V lázeňském komplexu lze oslavit i Silvestra nebo zde strávit Velikonoční prázdniny.

Aktivnější návštěvníci jistě ocení tenisové kurty, minigolfové hřiště a možnost zapůjčení jízdních kol. Místní okolí nabízí spoustu atraktivních míst i na dlouhé výlety a nudit se tu zkrátka určitě nebudete.Více informací, aktuální nabídku pobytů i mnoho dalšího najdete na webových stránkách lázní Libverda pod tímto odkazem: http://www.e-lazne.eu/lazne-Libverda .

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje