Současný trh je zahlcen barevnými obojky a vodítky z umělotiny, až by se zdálo, že milovníci klasiky se nemají téměř kam obrátit. Naštěstí pomalu dochází k návratu spolehlivých ručních výrobků a díru na trhu zaplňují nové menší firmy. Poradíme vám, kde pořídíte jedinečný kožený obojek a jak se můžete s pejskem stylově sladit.

Jaký pán, takový pes

Kůže je mezi materiály odjakživa známkou luxusu a sofistikované elegance. Rodinná firma Dogmount se svými koženými výrobky prosazuje názor, že tento elegantní styl by si neměli dopřát jen páníčkové, ale také jejich čtyřnozí parťáci. Pokud také zastáváte názor, že přírodní materiál prostě k vašemu psovi sedne nejvíc, vyberte si jeden z tří nabízených typů obojku: jednobarevné Uno, dvoubarevné Duo nebo speciální model Extra. Pro dokonalý efekt zkombinujte obojek s koženým vodítkem nebo ručně vyrobeným opaskem ve stejném designu – pak k sobě budete s vaším mazlíčkem skutečně ladit.

Variabilita a spolehlivost

Na ručně vyráběné kožené obojky pro psy a opasky se lze stoprocentně spolehnout – firma Dogmount jim ostatně věří natolik, že na veškerý sortiment poskytuje doživotní záruku. Zajímavé jsou možnosti veškerých obojků, můžete si je totiž libovolně upravit k obrazu svému. Pohrát si lze s délkou i šířkou obojku. Tyto vlastnosti by se vždy měly řídit velikostí psa. Dále si přirozeně budete moci vybrat tu nejvhodnější barvu z pestré nabídky, která se stále rozšiřuje, a přezku, jaká se vám líbí. Výrobce navíc nabízí doplňkové ozdoby, vzory a hroty, které celkový vzhled doladí.

  Máte neposlušného psa? Pořiďte mu elektronický výcvikový obojek

Šperk na kožíšku

Umně vyrobený obojek z kůže je doslova ozdobou vašeho zvířete. Zvláště když je, jako některé modely z dílny společnosti Dogmount, vyráběn ručně z té nejkvalitnější hlazenice z alpských krav. Bude slušet (a pohodlně sedět) malým, velkým i středním plemenům. A vzhledem k tomu, jak perfektně ladí ke koženému opasku, možná že nejen jim… Nyní je můžete pořídit se zaváděcí akční slevou 20 %.

Post by admin

Comment(0)