- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylKoronavirus přinesl změny i do módního světa

Koronavirus přinesl změny i do módního světa

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každá módní maniačka ví, že to, co se nosilo vloni, se už letos nenosí. Výjimku tvoří nestárnoucí kousky světových luxusních značek, jako jsou například bundy Pinko, šaty Diesel nebo Armani tenisky. U luxusních módních značek se nic nemění, ty jsou stylové zkrátka každoročně. I když samozřejmě i světové značky se řídí módními trendy a do svých každoročních kolekcí přináší kousky, o nichž si myslí, že se budou dlouhou dobu nosit. 

Letošní rok v módě registrujeme nejen změny po stránce trendů, ale také změny po stránce módních přehlídek a fashion weeků. Řada z nich se totiž nekonala, a to kvůli šíření nebezpečné nemoci, která dostala název COVID-19. I když už lze říct, že mnohé země se s nemocí uměly poměrně hravě a rychle vypořádat, jinde nemoc stále sužuje tamější obyvatele. I když už je onemocnění pro nás možná dávno minulostí, pojďme se k ní ještě chvilku vrátit a zmínit si změny, které onemocnění přineslo do módního světa. I zde totiž nemoc napáchala řadu škod. 

Zrušila se celá řada fashion weeků

Tu největší škodu, co módní svět registruje a kterou způsobil nový typ onemocnění, jsou především zrušené fashion weeky, které patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším módním akcím roku. Zrušeny musely být v celé řadě měst. 

Zatímco na některých místech se fashion weeky zcela zrušily nebo se zatím posunuly termíny na neurčito, řada pořadatelů těchto módních akcí se rozhodla k dříve naprosto zbytečnému kroku, dnes však ke kroku naprosto pochopitelnému a logickému. 

Fashion weeky se budou konat online

Tímto krokem je přemístění fashion weeků do online podoby. Například pánský pařížský týden módy se bude konat online, stejně jako stockholmský fashion week se přesunuje do online podoby a bude se konat v srpnu. 

Milánský fashion week se však převtělil do digitální podoby. Z tohoto oblíbeného týdne módy se letos stává digitální platforma. 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje