S příchodem nového roku se na nás horem dolem sypalo spoustu informací. Jednou z těch více zaměřených ekonomickým směrem byla pozitivní v oblasti nezaměstnanosti a nabídky práce. Míra nezaměstnanosti poklesla na minimum za posledních sedm let na čtyři a půl procenta. Taková míra se naposledy evidovala koncem roku 2008.

Nabídka práce od Žirafa.cz

Nabídka práce od Žirafa.cz

Nabídka práce od Žirafa.cz

Velmi silný růst ekonomiky vede k vytváření nových pracovních míst. Nejvíce z nich připadá v oblasti průmyslu. Ten si vede velmi dobře – vzhledem k výrobě a nových zakázek. Pozadu nezůstávají ani služby v oblasti obchodu a dopravy.

Kde hledat nabídky práce

V současné době je internet tím nejhlavnějším zdrojem pracovních příležitostí. Ač je pro některé nepostradatelný, nespoléhejme se pouze na něj – čím více zdrojů tím lépe. Pokud zadáte do internetového vyhledávače „nabídka práce”, na obrazovce vám naběhne mnoho odkazů. Pracovní portály vybírejme podle zaměření – existují takové, které se zaměřují na určité regiony či profese. Ujistěte se, že vámi vybraný či oblíbený portál je pravidelně aktualizovaný. Nabídku práce můžeme vyhledávat pomocí úřadů práce nebo se můžeme obrátit na personální agenturu. Ta se skvěle orientuje v nabídkách trhu práce. Jednou z nich je Žirafa.cz – stačí pouze zaslat životopis s požadavky a vše ostatní je už na ní.

  Kde najít tu nejlepší práci? - Přece u těch nejlepších zaměstnavatelů!

Related post

Služby

Hledáte práci? Pomůže personální agentura

Móda a Styl

Pracovní obuv – boty, které Vás udrží na nohách celý den

Služby

Personální agentura Žirafa.cz – partner při hledání zaměstnání

Comment(0)