- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKde hledat nabídky práce, pomůže Žirafa.cz

Kde hledat nabídky práce, pomůže Žirafa.cz

-

- Komerční sdělení -aktuality

S příchodem nového roku se na nás horem dolem sypalo spoustu informací. Jednou z těch více zaměřených ekonomickým směrem byla pozitivní v oblasti nezaměstnanosti a nabídky práce. Míra nezaměstnanosti poklesla na minimum za posledních sedm let na čtyři a půl procenta. Taková míra se naposledy evidovala koncem roku 2008.

Nabídka práce od Žirafa.cz
Nabídka práce od Žirafa.cz

Nabídka práce od Žirafa.cz

Velmi silný růst ekonomiky vede k vytváření nových pracovních míst. Nejvíce z nich připadá v oblasti průmyslu. Ten si vede velmi dobře – vzhledem k výrobě a nových zakázek. Pozadu nezůstávají ani služby v oblasti obchodu a dopravy.

Kde hledat nabídky práce

V současné době je internet tím nejhlavnějším zdrojem pracovních příležitostí. Ač je pro některé nepostradatelný, nespoléhejme se pouze na něj – čím více zdrojů tím lépe. Pokud zadáte do internetového vyhledávače „nabídka práce“, na obrazovce vám naběhne mnoho odkazů. Pracovní portály vybírejme podle zaměření – existují takové, které se zaměřují na určité regiony či profese. Ujistěte se, že vámi vybraný či oblíbený portál je pravidelně aktualizovaný. Nabídku práce můžeme vyhledávat pomocí úřadů práce nebo se můžeme obrátit na personální agenturu. Ta se skvěle orientuje v nabídkách trhu práce. Jednou z nich je Žirafa.cz – stačí pouze zaslat životopis s požadavky a vše ostatní je už na ní.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje