- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJak vypadají luxusní umělé stromky?

Jak vypadají luxusní umělé stromky?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Luxusní umělé vánoční stromky dnes vyhledává stále více milovníků Vánoc. Už je dávno pryč doba, kdy se lidé spokojili s řídkým stromečkem, který spíše připomínal koště, než krásný a bohatý vánoční stromek. Doba pokročila a dnes na trhu naleznete opravdu luxusní umělé stromky, které budete mít problém rozeznat od živého stromu. Jak takové luxusní stromky najít?

Čím se vyznačují luxusní stromky

Luxusní stromky se v první řadě vyznačují jejich realističností. Vánoční stromek by měl vypadat tak, abyste jej měli problém rozeznat od živého stromu. Nejluxusnější vánoční stromky na trhu jsou proto FULL 3D stromky, které jsou tvořeny výhradně 3D jehličím. A co to 3D jehličí vlastně je? Jedná se o dokonalou imitaci živých větviček a jehličí, která se vyrábí pomocí nejmodernějších technologií z PE materiálů tak, že se vytvoří odlitek skutečné větvičky. Z takových větviček celý FULL 3D stromek sestává. Jelikož se jedna o skutečně kvalitní produkt, cena těchto stromků je oproti obyčejným PVC stromkům o něco vyšší.

Mezi luxusní umělé stromky také můžeme zařadit 3D stromky, které mají po celém svém obvodu již zmíněné 3D větvičky, ovšem vnitřek stromku je vyplněn klasickými PVC větvičkami. Tento typ stromku je zlatá střední cesta. Cena je o něco nižší než u FULL 3D stromků a vnitřní PVC větvičky vám u ozdobeného vánočního stromku skutečně nikdo neuvidí.

Snad největší novinkou posledních let, mezi luxusními vánočními stromky, jsou nadrozměrné XL vánoční stromky, které jsou inspirovány americkým typem vánočních stromků, jaké známe z filmů. Tyto luxusní stromky působí opravdu mohutným dojmem, jsou extrémně husté a také široké.

Jak vybrat luxusní umělý stromek?

V první řadě je zapotřebí, abyste si ujasnili, o jaký typ stromku máte zájem. Borovice, jedle nebo smrk, všechny tyto druhy naleznete u prodejců umělých vánočních stromků, jakým je například i světstromcekov.sk. Rovněž si musíte rozmyslet jakou barvu vánočního stromku byste ve svém obývacím pokoji chtěli. Dostupné jsou totiž všechny odstíny zelené, od jasné zelené barvy jehličí, po ocelově zelené umělé vánoční stromky. Pokud byste toužili po sněhobílých Vánocích, s mezi luxusními vánočními stromky si můžete vybrat i bílé, hustě zasněžené stromky, nebo jemně posněžené luxusní vánoční stromky.

Tak co, budete mít i vy letos luxusní Vánoce?

Předchozí článek
Další článek
V hlavní roli pleť: Jak se o ni postarat v letním horku?

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje