Pokud si pořídíte pejska, získáte přítulného kamaráda, kterému stačí dát jen trochu lásky a vrátí vám ji několikanásobně. Spolu s radostí ze psího mazlíčka jdou ale ruku v ruce i určité problémy. Každý hafan si rád pochutná na něčem dobrém, což může být náporem na vaši peněženku. Roční náklady na psa o váze 30 kilogramů se mohou pohybovat mezi pěti až deseti tisíci korun. A to se bavíme jen o stravě. Jak je tedy možné trochu ušetřit?

Výhody granulí

Většina chovatelů své psy krmí především granulemi. Existuje sice mnoho stravovacích režimů, které doporučují i jiné typy výživy (především vařené nebo syrové maso), ale granule jsou co do rozšířenosti a obliby prostě neporazitelné. Oproti jiným typům krmiv mají moderní granule pro psy řadu výhod:

  • Snadno se dávkují,
  • Je možné je dlouho skladovat,
  • Jsou dostupné v mnoha různých variantách.

Dá se na granulích ušetřit?

Na granulích je skutečně možné ušetřit, ale musíte si dát pozor na to, aby to nebylo na úkor kvality. Na trhu je k dispozici čím dál více levných typů granulí, takže je vždy třeba důkladně prozkoumat složení. Obecné doporučení zní, že by v granulích pro psy měl být co nejmenší podíl obilovin. Čím více bude v granulích masa, tím lépe. Pokud byste nakupovali granule pochybné kvality, sice byste chvilkově ušetřili, ale mohli byste ohrozit zdraví vašeho pejska, což by se promítlo i do vysokých plateb veterináři.

  Vybavte svou domácnost LED žárovkami, se kterými budete skutečně šetřit

Bezpečně, aniž byste riskovali zdraví vašeho psa, můžete na granulích ušetřit tak, že je budete nakupovat ve větším množství na internetu. Díky tomu, že se granule nekazí, si jich můžete vytvořit zásobu a při jednorázovém velkém nákupu zaplatíte nižší cenu za kilogram. Internetový obchod www.Pytelgranuli.cz navíc nabízí i dopravu zdarma ke všem objednávkám nad 700 Kč. Další předností tohoto e-shopu je i bleskové odeslání zboží – většina objednávek je odeslána v den jejich zadání.

granule pro psy

Comment(0)