Bungalov s garáží na klíč

Bungalov s garáží na klíč

Už dávno není pravdou, že jsou nejoblíbenější obyčejné zděné domy. Do povědomí lidí se dostaly bungalovy a dřevostavby. Mnoho lidí určitě ví o možnosti nechat si postavit dům na klíč, nyní je možnost zadat firmám i bungalov s garáží na klíč, tedy půdorysem pravidelný, často čtvercový dům s verandou, který má jediné podlaží.

Bungalov 722

Verze tohoto bungalovu 722 je s dvougaráží a projekty těchto domů si vybírají ti nejnáročnější klienti. Tyto přízemní domy mívají obvykle velký pozemek, jsou projektovány i se zahradou a jsou vysoce moderní. Hlavní důraz se klade na dostatek světla v celém projektu.

Bungalovy na klíč zděné

Projekty domů tohoto typu se zaměřují i na méně náročné jedince, jsou tedy levnější. Obvyklým požadavkem klientů je bungalov s garáží na klíč, ať už bungalov 4+1 s garáží nebo bungalov 4+kk s garáží.

Tyto domy jsou projektovány jako dřevostavba rodinný dům, obvykle tedy mají ložnici, dva pokoje, kuchyni, obývák a několik koupelen, zpravidla je jedna v chodbě se záchodem, druhá je plnohodnotná, tedy i s vanou a sprchou, třetí náleží ložnici.

  Nakupovat na internetu se vyplatí

Moderní dřevostavba je nízkoenergetický dům

Dřevostavby jsou nízkoenergetické domy, které jsou kvalitní, komfortní a levnější, než domy zděné. Takové dřevěné stavby mají stále mnoho předsudků – při požáru lehne celý dům popelem, je v nich složité zavádění elektrických rozvodů, neudržují teplo, nevypadají hezky. Omyl, na dřevostavby se používá lepené dřevo, které je odolné požárům společně s postřiky a nátěry. Elektřina lze po domě rozvést bez potíží. A co se tepla týče, souvisí i s celkovým vzhledem domu – když buganlov zateplíte, můžete na něj dát jakoukoli fasádu jen chcete! Možná je samozřejmě dřevostavba s garáží opět na klíč.

Comment(0)