- Komerční sdělení -zeny
BydleníBungalov s garáží na klíč

Bungalov s garáží na klíč

-

- Komerční sdělení -aktuality
Bungalov s garáží na klíč
Bungalov s garáží na klíč

Už dávno není pravdou, že jsou nejoblíbenější obyčejné zděné domy. Do povědomí lidí se dostaly bungalovy a dřevostavby. Mnoho lidí určitě ví o možnosti nechat si postavit dům na klíč, nyní je možnost zadat firmám i bungalov s garáží na klíč, tedy půdorysem pravidelný, často čtvercový dům s verandou, který má jediné podlaží.

Bungalov 722

Verze tohoto bungalovu 722 je s dvougaráží a projekty těchto domů si vybírají ti nejnáročnější klienti. Tyto přízemní domy mívají obvykle velký pozemek, jsou projektovány i se zahradou a jsou vysoce moderní. Hlavní důraz se klade na dostatek světla v celém projektu.

Bungalovy na klíč zděné

Projekty domů tohoto typu se zaměřují i na méně náročné jedince, jsou tedy levnější. Obvyklým požadavkem klientů je bungalov s garáží na klíč, ať už bungalov 4+1 s garáží nebo bungalov 4+kk s garáží.

Tyto domy jsou projektovány jako dřevostavba rodinný dům, obvykle tedy mají ložnici, dva pokoje, kuchyni, obývák a několik koupelen, zpravidla je jedna v chodbě se záchodem, druhá je plnohodnotná, tedy i s vanou a sprchou, třetí náleží ložnici.

Moderní dřevostavba je nízkoenergetický dům

Dřevostavby jsou nízkoenergetické domy, které jsou kvalitní, komfortní a levnější, než domy zděné. Takové dřevěné stavby mají stále mnoho předsudků – při požáru lehne celý dům popelem, je v nich složité zavádění elektrických rozvodů, neudržují teplo, nevypadají hezky. Omyl, na dřevostavby se používá lepené dřevo, které je odolné požárům společně s postřiky a nátěry. Elektřina lze po domě rozvést bez potíží. A co se tepla týče, souvisí i s celkovým vzhledem domu – když buganlov zateplíte, můžete na něj dát jakoukoli fasádu jen chcete! Možná je samozřejmě dřevostavba s garáží opět na klíč.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje