- Komerční sdělení -zeny
ZdravíŽena a operace očí

Žena a operace očí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoho žen se operace očí bojí, protože přesně neví, co taková laserová operace očí obnáší. Když se velká část z nich dozví o nových technikách (LASIK, PRK – NoTouch, PresbyMax), najednou se jejich rozhodnutí přikloní k lepší variantě, že operaci podstoupí. Nejedná se totiž o operaci v pravém slova smyslu, lze jí nazvat spíše jako zákrok s minimálním zásahem do oka s velkou přesností.

laserová operace očí

Excimerová technika je schopna přizpůsobit nároky dnešní doby na komfort ze strany pacienta, ale i lékaře. Odpadá tak řada dalších zbytečných vyšetřeních, ambulantních kontrol a dlouhá rekonvalescence, přesto se problém vyřeší mnohem efektivněji a daleko rychleji. Laserem se dá řešit nejen krátkozrakost nebo dalekozrakost, ale i astigmatismus, což je oproti jiným operačním přístupům jen těžko proveditelné takto šetrným způsobem.

Přirozená krása je více, než umělé obroučky

Za pár dní tak žena může normálně fungovat jako dříve a nemusí si kvůli tomu brát neschopenku, postačí pár dní dovolené. A co víc? Do práce se vrátí s novou tváří a konečně bez brýlí. Uvidí sama, že vidět na obrazovku svého počítače bez brýlí, je opravdu rozdíl. Lámavost paprsků je úplně jiná a sluneční paprsky se neopírají do skel. Komunikace se zákazníky tak bude daleko snazší, i psaní a čtení.

Člověk tak může z hlavy vypustit i praktické okolnosti, které vedly občas k neshodám. Ruku na srdce, kdo s brýlemi čas od času někoho neobvinil, že mu je někam přemístil. Koneckonců i vy sama víte, že pokud bojujete s krátkozrakostí i dalekozrakostí současně, potřebujete brýle občas odložit, abyste předmět očima lépe fixovala. Věčné hledání brýlí nikomu nepomůže. Zamyslete se nad tím a možná sama přijdete na další benefity, které vám s odložením brýlí přijdou úplně samy. Žena s brýlemi je totiž dost častěji vystavovaná nepříjemným situacím, že si je něčím znečistí nebo poškodí. Nemusí to být jen rozmazaná řasenka, ale i zamlžení skel nebo déšť, je nepříjemnou záležitostí. S tím souvisí i sportování. Možná teď namítáte, že na tyto záležitosti si vystačíte s kontaktními čočkami, ale věřte tomu, že jejich dlouhodobé používání vašim očím nikterak neprospěje. Mohou být začervenalé, podrážděné, unavené a to se odrazí i na vaší celkové kondici.

Dejte přednost laseru a čekají vás pozitivní změny

Pokud jde o ženy jako takové, jejich problém zní jasně. Většina z nich řadu svých nedostatků raději zamaskuje, než aby řešila jejich jádro. Představme si to na jednoduchém příkladu ze života. Udělá se vám pupínek, sice ho ošetříte, ale následně zamaskujete make – upem. Pleť přestává dýchat, pupínek se znovu zanítí a vy proces stále opakujete. Nakonec se vám jich na obličeji rozeseje mnohem více. Teď jste ve fázi, kdy jste zjistila, že by bylo lepší navštívit odborníka, který vám poradí, jak o pleť pečovat.

Přeneseně si tedy představte úskalí se zrakem. Nebudete – li ho řešit zavčasu, zřejmě se vám dioptrie budou navyšovat a vy budete nuceny brýle nebo čočky měnit za silnější a silnější. Nakonec už bez nich neuvidíte skoro nic, jen rozmazanou osobu nebo rozpitou luční louku. Vaše kvalita života klesla, ale s laserovou operací očí se můžete zase radovat. Vše uvidíte v reálných barvách a budete mít skutečně radost. Vlčí mák na louce nebo první úsměv vašeho dítěte, vám přinese zcela jasný obraz, který se vám vryje do paměti jako krásná vzpomínka. Pomoc je nablízku, tak jí neodmítejte. Pokud v této problematice stále tápete, podívejte se na magazín o zraku, kde se toho dozvíte mnohem více.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje