- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiSociální síť pro školky, jesličky, hlídání dětí a rodiče

Sociální síť pro školky, jesličky, hlídání dětí a rodiče

-

- Komerční sdělení -aktuality

Hledáte vhodnou školku, jesličky nebo hlídání dětí? Chcete se o prostředí, personálu a programu zařízení které vychovává a formuje vaše děti dozvědět co nejvíce? Zapojte se do největší komunity sociální sítě iskolky.cz

První a největší sociální síť pro školky, jesličky, učitele, hlídání dětí a jejich rodiče je pro všechny uživatele zcela zdarma.

Náš cíl

Snažíme se vytvořit komunitu rodičů s dětmi předškolního věku kde můžete sdílet zážitky, videa, fotografie, zvát ostatní na různé akce a vyměňovat si názory či zkušenosti.

Pro rodiče

Rodiče díky pokročilým funkcím vyhledávání snadno naleznou vhodnou školku pro své děti. Vyhledávání umožňuje mimo jiné zobrazit školky státní, soukromé, cizojazyčné, lesní nebo montessori. Dozví se počet volných míst, ceny, program. Mohou se podívat na fotografie a videa a snadno se tak rozhodnout o výběru vhodné školky, jesliček či paní na hlídání.

Pro školky, jesličky a hlídání

Zcela zdarma si každá organizace zabývající se hlídáním a výchovou předškolních dětí může vytvořit profil sloužící i jako jejich webová prezentace. Na svém profilu jednoduše uveřejní všechny důležité informace, fotografie a videa. Dále může vytvořit událost nebo akci jako je například výlet či oslava. Jednoduše také můžete pozvat rodiče k připojení se k vašemu profilu.

Systém funguje na bázi přátelství, stejně jako Facebook. Osobní údaje rodičů se zobrazí pouze jejich přátelům. U každého příspěvku, fotografie, videa či události si snadno zvolíte úroveň zabezpečení, takže jej mohou vidět všichni, pouze vaši přátelé nebo jen vy.

Vyzkoušet si můžete i demo účet, kde se podrobně seznámíte se všemi funkcemi.

Připojte se do naší komunity iskolky.cz a pomozte nám jí rozvinout a vylepšit, děkujeme.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje