Pokud chcete zajistit svým dětem prověřené a kvalitní produkty, například kočárky, doplňky ke kočárkům, zimní výbavu do kočárku, ale třeba také přebalovací pulty, komody s přebalovacím pultem, dětské postýlky a dětské postele, jídelní židličky nebo třeba dětské sáně, dětské houpačky, a dokonce kočárky pro panenky, potom se s důvěrou obraťte na e-shop zelenazirafa.cz.

Výrobky, které má zelenazirafa.cz ve své nabídce, splňují nejpřísnější normy Evropské unie. Odtud také všechny produkty pocházejí. Můžete se tak spolehnout na kvalitní značkové produkty včetně bezkonkurenčního zákaznického servisu a bezpečného nákupu. Vyberte si například kočárek Baby Merc, kočárek Kunert, kočárek Babysportive, kočárek Riko a Expander, tedy kombinované kočárky, sportovní kočárky, luxusní kočárky, golfové kočárky, kočárky pro dvojčata, v hodnotě nad 5000 Kč a máte jistou dopravu zdarma.

Kombinované kočárky

Pojďme se zaměřit například na kombinované kočárky, které jsou u maminek velmi oblíbené. Současný trh takových kombinovaných kočárků nabízí mnoho druhů. Pokud zůstaneme u e-shopu zelenazirafa.cz, budete moci vybírat značkové kombinované kočárky Adbor, Baby Group, kočárky Baby Merc, kočárky Babysportive, Easy Go, Euro-card, Expander a Krasnal.

Kompatibilní dětská autosedačka

Ve většině případů kombinovaných kočárků je v nabídce základní sada, to znamená hluboká korbička a sportovní verze. Někdy bývá v ceně i dětská autosedačka, ale není to pravidlo. Pokud již dětskou autosedačku vlastníte, nebo ji budete pořizovat zvlášť, pamatujte na to, že musí být kompatibilní s podvozkem vybraného v kočárku.

Zelenazirafa.cz vám nabízí dětské kočárky i ve zmenšené verzi, tedy jako kočárky pro panenky. Jsou natolik krásné a opravdové, že s nimi a budete chtít občas pohrát i vy, dospělí.

  FM Parfémy byly vyvinuty ve spojení feromonů a voňavých esencí

Post by admin

Comment(0)