- Komerční sdělení -zeny
BydleníLéto přichází aneb jak dostat organismus (i vaši postavu)...

Léto přichází aneb jak dostat organismus (i vaši postavu) do formy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Léto se nám nezadržitelně blíží a nese s sebou jak radosti slunečných dní, tak také „starosti“ s tímto obdobím spojené. A jednou z těch nejzásadnějších starostí je postava do letních modelů, ať už plavek nebo odhalujících šatů a upnutých kraťásků.

Odlehčete jídelníček a zaveďte pravidelný pohyb

Samozřejmě, že všichni víme, jaké prvotní kroky jsou zapotřebí, když chcete dosáhnout štíhlejší siluety. Nesázejte na alternativy „bez práce“ s využitím doplňků stravy a jiných „ověřených metod“ s využitím jedné suroviny, která bez jakýchkoliv jiných změn nastartuje metabolismus a zajistí vám tak krásnou postavu. Opravdu tomu věřte, pokud chcete být krásná a štíhlá a současně i zdravá a v kondici, je třeba jídelníček pozměnit a sestavit promyšleně a do týdenního plánu zahrnout pravidelný sport, tanec či jiný pohyb, i kdyby mělo jít o pravidelnou chůzi z práce domů.

Zvyšte přísun živin

Naše strava by měla obsahovat velké množství vlákniny, která napomáhá ke správnému trávení, chybět nesmí ani vitamíny a minerální látky. Co se naopak snažte omezit nebo zcela vynechat, to je maso – ulehčíte tak játrům a ledvinám. Eliminovat byste měli rovněž sůl a cukr, a to nejen v období půstu. První dny konzumujte dostatek ovoce a zeleniny, postupně začněte přidávat další potraviny, jako semínka, ořechy, cereálie nebo luštěniny. Hlídat si nezapomínejte také pitný režim, ten je totiž při dietách klíčový. Omezením stravy totiž přicházíte o cenné tekutiny.

Nezapomínejte na pitný režim

Ideální způsob, jak zabít dvě mouchy jednou ranou, představují ovocné a zeleninové šťávy. Jejich konzumací vstřebává naše tělo obrovské množství živin, které dovede okamžitě využít ve svůj prospěch. Protože se organismus nemusí zatěžovat jejích trávením, podstatně tak ulehčí trávicím orgánům. A strádat rozhodně nebudou ani vaše chuťové buňky, kombinovat totiž můžete různé druhy plodů. Snažte se hlavně o pestrost, kromě osvědčených spojení se nebojte experimentovat a objevovat nové chutě. Co třeba přidat zázvor nebo chilli papričku? S nimi teprve dostanou nápoje ten správný říz.

Přestaňte se vymlouvat

Příprava takových vitaminových bomb je rychlá a jednoduchá, proto si je snadno připravíte i po ránu, když není času nazbyt. Stačí si jen opatřit šikovného pomocníka, který veškerou práci obstará za vás. Jedním z takových je například odstředivý odšťavňovač ovoce a zeleniny OS-111 od společnosti Orava. Nastavit u něj lze pět rychlostí pro různé druhy plodů. Díky jeho extra velkému plnicímu otvoru se skvěle hodí i na odšťavňování celého ovoce, aniž byste ho museli předem krájet. Čas vám ale ušetří i jeho snadné čištění. Argumenty, že žít zdravě prostě nestíháte, se tak stanou jenom obyčejnými výmluvami!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje