- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCo si pořídit v šedé barvě?

Co si pořídit v šedé barvě?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv šedá barva patří ke barvám, které jsou smutné a ne až tak pozitivní vyzařující, přece ji ženy oblibují a častokrát převažuje tato barva v jejich šatnících. Je to hlavně proto, že se velmi snadno kombinuje a při každé barvě vypadá dobře. Když volíme v našem outfitu šedou barvu, tak víme, že nic nezkazíme, jednoduše stavíme na jistotu. Pokud však šedá barva není až tak naše oblíbená, tak pár věcí bychom měli v této barvě určitě vlastnit. Které to jsou?

Kardigán

Když přišly do módy kardigány, tak se staly velmi populárními a téměř každá jedna žena si v té době kardigán pořídila. Udělala velmi dobře, protože kardigány jsou stále v módě, takže ve vašem šatníku stále vlastníte trendy kousek. Právě kardigán v šedé barvě by mělo být něco, co tam určitě nesmí chybět. Snadno se kombinuje, je jemný a pokud volíte k němu výrazné barvy, tak určitě ste trefili do černého. Každá dáma, která vlastní šedý kardigán, vlastní opravdu jeden nadčasový a UNI kousek, kterým ukazuje její smysl pro módu.

Kožená kabelka

Pro milovnice kožených kabelek je jedna z barevných variant určitě kabelka v šedé barvě. Šedá kožená kabelka je prostě kousek, který do šatníku patří. Proč by tam měla být právě šedá? Důvod je jasný. Šedou vystoupíte ze začarovaného kruhu klasické černé a bílé barvy. Ukážete, že jste jemně odvážně a do svého outfitu volíte šedé kousky namísto klasické černé či bílé. S šedou koženou kabelkou si můžete být jisté, že v každém outfitu bude působit dobře. Je to díky vlastnosti se snadno přizpůsobit, jemně zvýrazňovat a doplňovat. A právě toto siva ví.

Kalhoty

V šedé barvě byste určitě měli mít alespoň jedny kalhoty. Opravdu pokud neinklinuje k této smutné barvě, tak si nemusíte pořídit žádné topy, halenky, lodičky a kabáty. Kalhoty v šedé barvě si ale určitě pořiďte. Šedé kalhoty v každém outfitu ukáží, že vás černá nudí a že potřebujete zaujmout, ale opravdu jen střídmě. Pokud patříte ke typům, které milují klasické kousky oblečení, tak si myslíme, že šedé kalhoty určitě máte a že jejich často nosíte. Klasická šedá je něco, co patří do šatníku každé dámy. Pokud si k nim vezmete bílou halenku a nějakou šedou koženou kabelku, tak budete za dámu, která vypadá klasicky, ale za to velmi luxusně a decentně zároveň. V takovém outfitu se budete cítit nadčasově a hlavně pohodlně.

Milé dámy, vlastníte ty tři základní kousky v šedé barvě, které by neměly chybět v šatníku nejedné dámy? Pokud je nemáte, nemyslíte si, že je načase si je pořídit? Šedá barva je neustále moderní a populární, takže je nabízejí velké množství eshopů a vy tak nemusíte vůbec dlouho hledat.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje