- Komerční sdělení -zeny
ZdravíLaserová rejuvenace ND:Yag

Laserová rejuvenace ND:Yag

-

- Komerční sdělení -aktuality

Čím dál tím více lidí je nespokojeno se vzhledem své pleti. Je to trochu škoda, neboť všechny jizvičky, vrásky a pihy vypráví náš příběh. Všechna tato znaménka nás dělají jedinečnými, občas nás však jejich výskyt trápí a rádi bychom se jich zbavili. Právě tehdy může přijít ke slovu estetická medicína se svými zákroky, například s laserovou rejuvenací.

Použití laserové rejuvenace

Vedle již zmíněného odstranění nerovností pokožky, strií a jizev, včetně jizviček po akné, pomáhá laserová rejuvenace také omlazovat pokožku. Obnovuje její pružnost, zmírňuje výskyt mimických vrásek i vrásek podmíněných věkem a stahuje rozšířené póry. Využijete ji jistě i tehdy, pokud vás trápí ochablá kůže obličeje, krku, hřbetů rukou nebo oblasti dekoltu. Podle odborníků z pražské kliniky estetické medicíny Altos je tento zákrok vhodný i pro osoby s citlivými typy pleti.

Princip zákroku

Laserová rejuvenace je bezkontaktní a bezbolestné ošetření, které trvá přibližně půl hodiny. Při zákroku je energie laseru pohlcována buňkami pokožky, zvláště fibroblasty. To v kůži spouští procesy regenerace tkáně. Dochází k novotvorbě kolagenu i elastinu, což vede k vyhlazení vrásek a zlepšení celkového stavu pokožky. Zejména se obnoví její pružnost a pevnost.

Laserová rejuvenace se dobře kombinuje s dalšími zákroky estetické medicíny, například s biorevitalizací, nebo použitím botulotoxinu A či liftingových nití. Díky správné kombinaci ošetření můžete dosáhnout lepších výsledků, než kdybyste podstoupili dané zákroky samostatně. Zlepšení vzhledu působí pozitivně i na psychiku. Dochází ke zvýšení sebevědomí a mnohdy i větší chuti do života a zvýšení libida. Proto pokud o podstoupení zákroku estetické medicíny uvažujete, obraťte se na nějakou z klinik, které tyto zákroky nabízí. Jistě vám rádi pomohou probrat všechna pozitiva i případná rizika zákroků a zodpoví vám jakékoliv vaše dotazy.

Náš tip: Kromě zákroků estetické medicíny má velký vliv na stav vaší pleti také hydratace a dostatečný spánek. Kvalitní postele seženete například na signal-nabytek.cz.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje