Čím dál tím více lidí je nespokojeno se vzhledem své pleti. Je to trochu škoda, neboť všechny jizvičky, vrásky a pihy vypráví náš příběh. Všechna tato znaménka nás dělají jedinečnými, občas nás však jejich výskyt trápí a rádi bychom se jich zbavili. Právě tehdy může přijít ke slovu estetická medicína se svými zákroky, například s laserovou rejuvenací.

Použití laserové rejuvenace

Vedle již zmíněného odstranění nerovností pokožky, strií a jizev, včetně jizviček po akné, pomáhá laserová rejuvenace také omlazovat pokožku. Obnovuje její pružnost, zmírňuje výskyt mimických vrásek i vrásek podmíněných věkem a stahuje rozšířené póry. Využijete ji jistě i tehdy, pokud vás trápí ochablá kůže obličeje, krku, hřbetů rukou nebo oblasti dekoltu. Podle odborníků z pražské kliniky estetické medicíny Altos je tento zákrok vhodný i pro osoby s citlivými typy pleti.

Princip zákroku

Laserová rejuvenace je bezkontaktní a bezbolestné ošetření, které trvá přibližně půl hodiny. Při zákroku je energie laseru pohlcována buňkami pokožky, zvláště fibroblasty. To v kůži spouští procesy regenerace tkáně. Dochází k novotvorbě kolagenu i elastinu, což vede k vyhlazení vrásek a zlepšení celkového stavu pokožky. Zejména se obnoví její pružnost a pevnost.

  Proteinová dieta informace a jídelníček

Laserová rejuvenace se dobře kombinuje s dalšími zákroky estetické medicíny, například s biorevitalizací, nebo použitím botulotoxinu A či liftingových nití. Díky správné kombinaci ošetření můžete dosáhnout lepších výsledků, než kdybyste podstoupili dané zákroky samostatně. Zlepšení vzhledu působí pozitivně i na psychiku. Dochází ke zvýšení sebevědomí a mnohdy i větší chuti do života a zvýšení libida. Proto pokud o podstoupení zákroku estetické medicíny uvažujete, obraťte se na nějakou z klinik, které tyto zákroky nabízí. Jistě vám rádi pomohou probrat všechna pozitiva i případná rizika zákroků a zodpoví vám jakékoliv vaše dotazy.

Náš tip: Kromě zákroků estetické medicíny má velký vliv na stav vaší pleti také hydratace a dostatečný spánek. Kvalitní postele seženete například na signal-nabytek.cz.

Post by admin

Comment(0)