- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKDO SI HRAJE, NEZLOBÍ! Velká jarní soutěž o dětskou...

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ! Velká jarní soutěž o dětskou autosedačku!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zatímco na některých sjezdovkách stále leží pořádná kupa sněhu, do Česka tento týden naplno dorazilo jaro. Mnohé rodiny tak vyrazily na první větší výlety a dětská hřiště doslova praskají ve všech. Tedy ideální podmínky k tomu, vyfotit svůj poklad při jeho oblíbené činnosti (hraní) a zapojit se do soutěže, ve které vyhrává opravdu každý!

A když říkáme každý, myslíme to vážně. Ve hře je totiž nejen kvalitní multifunkční dětská autosedačka Nania Beline, ale každý, kdo se do soutěže zapojí, automaticky získává jako poděkování na svůj nákup slevový kupón 10%! Vyhrává tedy opravdu každý a jako bonus samozřejmě získáte úsměv na tváři. Protože cílem soutěže je především pobavit se, a jistě budete souhlasit, že není nic roztomilejšího, než povedené fotky našich dětí

Internetový obchod Mamanci.cz, který soutěž vyhlašuje je specialistou na sortiment pro děti. V široké nabídce najdete za lákavé ceny kojenecké oblečení a potřeby, hračky, dětský nábytek, kočárky a certifikované dětské autosedačky.

Právě autosedačka je jednou z nutných věcí, které každá rodina potřebuje již od narození dítěte. Mamanci.cz se tedy rozhodly odlehčit rodinným rozpočtům a do soutěže poskytnout multifunkční autosedačku Nania Beline 9-36 kg, kterou rodiny využijí opravdu po dlouhou dobu.

„Ptali jsme se zákazníků, jaký produkt by v soutěži uvítali. A protože většina z nich už děti má, nejvíce hlasů získala právě autosedačka určená pro větší děti, která má kromě bezpečnosti i řadu praktických výhod.“ prozradil nám organizátor soutěže pan Martin a jedním dechem dodává „Chtěli jsme také nějakým způsobem poděkovat zákazníkům, kteří se do soutěže zapojí, a proto nebereme jen první místa, ale slevu 10% získají všichni!“

Je tedy jasné, že v této soutěži můžete jen získat. Tak na co ještě čekáte? Stačí si počkat na vhodný moment a zmáčknout spoušť fotoaparátu.

O co se hraje?

Autosedačka Nania Beline Moonlight Kids 2016

Hlavní cenu si tedy vybrali sami zákazníci, a je jí stylová autosedačka z nejnovější kolekce Nania Beline, určena pro váhovou kategorii 9-36 kg.

Renomovaná francouzská značka Nania se vyznačuje především důrazem na kvalitu a bezpečí. Nechybí tak všechny potřebné bezpečnostní certifikace, nastavitelné 5-ti bodové bezpečnostní pásy, nebo boční ochranný systém SIDE PROTECT. Ani v nejmenším se nezapomíná na pohodlí dítěte a tak je samozřejmostí ergonomická konstrukce z kvalitních materiálů, regulovatelná opěrka hlavy i komfortní chrániče na pásech.

sedačka

Výhodou je také velká praktičnost této autosedačky s odnímatelným podsedákem i potahem, který se dá snadno vyprat i v ruce.

 

Jak se do soutěže zapojit?

Cílem soutěže je se především pobavit a sdílet nadšení trávit s našimi ratolestmi co nejvíce času.

Její princip je proto jednoduchý:

  • Zašlete zajímavou, kuriózní nebo prostě jen roztomilou fotku, jak si Váš „Mamánek“ dokáže hrát.
  • Získejte pro svůj příspěvek co nejvíce LIKE (To se mi líbí) na Facebooku.
  • Vyhrajte kvalitní dětskou autosedačku!

Pochlubte se roztomilou fotkou i vy a získejte slevu 10% na nákup Mamanci.cz! Více informací o soutěži najdete na Mamánci.cz a jejich Facebooku. Získat slevu a zajistit bezpečné cestování pro své děti ještě nikdy nebylo jednodušší!

Soutěž trvá do 31. května a její vyhlášení proběhne stylově na Den dětí 1. června.

Přejeme hodně štěstí i krásných chvil strávených vašimi dětmi!

 

Předchozí článekPrvní společné bydlení
Další článekCo jsou nerezové dřezy?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje