- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJsou lepší náušnice ze zlata, nebo z oceli?

Jsou lepší náušnice ze zlata, nebo z oceli?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ocel, nebo zlato? To je otázka, která má na první pohled jednoznačného vítěze. Jakmile si ale přečtete tento článek, tak jistí si už určitě nebudete.

Jak vybrat náušnice? Jsou lepší dětské zlaté náušnice, nebo náušnice z jiných materiálů? Záleží na tom, co od nich očekáváte. Jestliže vám jde především o zdraví vašeho dítěte, pak je odpověď jednoznačná.

Jak si vede zlato?

Zlaté dětské náušnice jsou skvělým doplňkem nejen do školy, ale také na společenské akce nebo na výlety. Hodí se zkrátka kdykoliv a komkoliv. Jsou alezlaté náušnice dětské zdravotně nezávadné? Odpověď není tak jednoduchá. Zlato totiž patří mezi kovy, které primárně nevyvolávají alergické reakce. Dokonce ani není zaznamenáno moc případů, kdy by se něco takového stalo. Je to především díky látkám obsaženým uvnitř kovu, které jsou zpravidla zdraví neškodné.

Jestliže tedy chcete svoji ratolest vyzdobit na první dny do školy, rozhodně se nemusí bát a můžete jim dětské zlaté náušnice Teplice pořídit. Jsou totiž nejen krásné, ale také zdraví nezávadné. Jestliže ale chcete absolutní jistotu, pak pro vás máme ještě jeden tip. Mezi kovy, které se mohou pyšnit známkou absolutní zdravotní nezávadnosti, totiž patří chirurgická ocel.

Velká výdrž

Určitě už jste o tomto materiálu někdy slyšeli. Jedná se o typ ušlechtilé oceli, která se používa v celé řadě odvětví. Jak už samotný název napovídá, je oblíbená především v lékařských kruzích, a to díky své zdravotní nezávadnosti. Dosud totiž nebyl zaznamenán případ, kdy by chirurgická ocel vyvolala alergickou reakci nebo jinak nabourala zdraví. Kromě této skvělé vlastnosti ale nabízí celou řadu dalších benefitů.

Mezi ně patří především její krása. Chirurgická ocel se dá i barvit, takže je možné z ní vytvořit odlitek podobný drahým kamenům jako je stříbro nebo zlato. Cena těchto šperků je navíc výrazně nižší než u drahých kamenů. Chirurgická ocel je navíc takřka bezúdržbová. Jestliže si tedy budete dávat pozor, vydrží vám dlouhá léta bez jakéhokoliv většího poškození.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje