I když my ženy jsme stejného pohlaví, naše potřeby, přání a touhy jsou přizpůsobeny našemu věku. Je to proto, že v každém období života se chováme jinak, žijeme jinak, navštěvujeme jinou společnost, máme jiné potřeby. Na základě těchto věcí si přizpůsobujeme oblečení, které v dané chvíli nosíme, kupujeme a dostáváme. V dnešním článku se budeme věnovat naší mladé generaci, tedy slečnám a mladým dívkám. Ukážeme si, jaké doplňky potřebují a co vlastně v oblasti doplňků preferují. Zda je pro ně důležitá značka, pravá kůže či nějaká trendy věc.

Hodinky

V současnosti téměř každá jedna slečna nosí hodinky na ruce. Nejde ani tak o to, že by potřebovali vědět kolik je hodin, přece vlastní mobil, spíše jde o image. Proto doplněk v podobě hodinek musí být hlavně stylový. Jsou slečny, které si dávají záležet a potřebují jen luxusní značkové hodinky. Na opačné straně stojí slečny, které značka absolutně nazaujíma. Hodinky tam mění často a na prvním místě stojí trend a aktuálnost.

  Ještě pořád je zima - pořiďte si pořádné dámské oblečení na zimu

Kabelka

Každá mladá slečna potřebuje samozřejmě kabelku. V této kategorii bychom mohli dámy rozdělit na tři skupiny. První jsou ty, které si dávají záležet na kvalitě a volí jednoznačně méně kousků a sáhnou po kožené kabelce. Druhou skupinu tvoří slečny, pro které je důležitá značka a v jejich šatníku najdete značkové kabelky. Třetí skupinu tvoří dívky, jejichž nezajímá ani kvalita ani značka, důležité je, aby kabelka vypadala trendy a byla aktuální v období, ve kterém ji nosí. Nevadí, že se hned zničí, přijde nová sezóna a s ní i nové kabelky.

Bižuterie

V této kategorii je volba jednoznačná. Téměř všechny holky sahají po bižuterii, kterou mají raději na kusy, také musí vypadat dobře a hlavně musí být v současném trendu. V tomto případě kvalita není až tak důležitá a v převaze je kvantita. Bižuterii kupují hlavně v cenově dostupných relacích. I když jsou slečny, které si dávají záležet na kvalite a kupují jen značkovou bižuterii, tak klidně můžeme říci, že takových je málo, pro mladé slečny to není až tak důležité jako pro starší dámy.

  Nejvyhledávanější dámská obuv – která to je?

Peňěženka

Tento doplněk prostě musí mít každá holka hlavně z praktických důvodů. Také podobně jako při kabelkách, tak i při peněženkách můžeme hovořit o třech skupinách mladých holek. Jsou to samozřejmě ty, které sahají po kvalitě a chtějí, aby jejich peněženky nebyly ošoupané a co to vydržely a kupují si tak kožené peněženky. Pak jsou tu ty značkové slečny, které se tak rady prezentují. A poslední kategorii tvoří slečny, jejichž kvalita nezajímá, ale hlavní je trend a to i podobně v peněžence.

Doplňky, které volí mladé slečny se občas málokdy liší potřebám starších dám. V tomto případě hraje důležitou roli finační situace a kapesní, které dostávají. To ovlivňuje nejvíce, jaké doplňky si mladé slečny kupují.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)