I když my ženy jsme stejného pohlaví, naše potřeby, přání a touhy jsou přizpůsobeny našemu věku. Je to proto, že v každém období života se chováme jinak, žijeme jinak, navštěvujeme jinou společnost, máme jiné potřeby. Na základě těchto věcí si přizpůsobujeme oblečení, které v dané chvíli nosíme, kupujeme a dostáváme. V dnešním článku se budeme věnovat naší mladé generaci, tedy slečnám a mladým dívkám. Ukážeme si, jaké doplňky potřebují a co vlastně v oblasti doplňků preferují. Zda je pro ně důležitá značka, pravá kůže či nějaká trendy věc.

Hodinky

V současnosti téměř každá jedna slečna nosí hodinky na ruce. Nejde ani tak o to, že by potřebovali vědět kolik je hodin, přece vlastní mobil, spíše jde o image. Proto doplněk v podobě hodinek musí být hlavně stylový. Jsou slečny, které si dávají záležet a potřebují jen luxusní značkové hodinky. Na opačné straně stojí slečny, které značka absolutně nazaujíma. Hodinky tam mění často a na prvním místě stojí trend a aktuálnost.

  Vyrazte do roku 2017 s novými botami

Kabelka

Každá mladá slečna potřebuje samozřejmě kabelku. V této kategorii bychom mohli dámy rozdělit na tři skupiny. První jsou ty, které si dávají záležet na kvalitě a volí jednoznačně méně kousků a sáhnou po kožené kabelce. Druhou skupinu tvoří slečny, pro které je důležitá značka a v jejich šatníku najdete značkové kabelky. Třetí skupinu tvoří dívky, jejichž nezajímá ani kvalita ani značka, důležité je, aby kabelka vypadala trendy a byla aktuální v období, ve kterém ji nosí. Nevadí, že se hned zničí, přijde nová sezóna a s ní i nové kabelky.

Bižuterie

V této kategorii je volba jednoznačná. Téměř všechny holky sahají po bižuterii, kterou mají raději na kusy, také musí vypadat dobře a hlavně musí být v současném trendu. V tomto případě kvalita není až tak důležitá a v převaze je kvantita. Bižuterii kupují hlavně v cenově dostupných relacích. I když jsou slečny, které si dávají záležet na kvalite a kupují jen značkovou bižuterii, tak klidně můžeme říci, že takových je málo, pro mladé slečny to není až tak důležité jako pro starší dámy.

  Stylová dámská móda rozzáří váš šatník

Peňěženka

Tento doplněk prostě musí mít každá holka hlavně z praktických důvodů. Také podobně jako při kabelkách, tak i při peněženkách můžeme hovořit o třech skupinách mladých holek. Jsou to samozřejmě ty, které sahají po kvalitě a chtějí, aby jejich peněženky nebyly ošoupané a co to vydržely a kupují si tak kožené peněženky. Pak jsou tu ty značkové slečny, které se tak rady prezentují. A poslední kategorii tvoří slečny, jejichž kvalita nezajímá, ale hlavní je trend a to i podobně v peněžence.

Doplňky, které volí mladé slečny se občas málokdy liší potřebám starších dám. V tomto případě hraje důležitou roli finační situace a kapesní, které dostávají. To ovlivňuje nejvíce, jaké doplňky si mladé slečny kupují.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)