- Komerční sdělení -zeny
FinanceHledáte spolehlivého finančního poradce? Obraťte se na Poradcepodlupou

Hledáte spolehlivého finančního poradce? Obraťte se na Poradcepodlupou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte rádi svoje finance pod kontrolou? Rádi byste svoje úspory efektivně zhodnotili, ale nevíte si rady jak a dobře své peníze investovat? Nezoufejte! Tým profesionálů z www.poradcepodlupou.cz se o vás a vaše finance s radostí postarají!

Jak pracuji poradci z www.poradcipodlupou.cz?

Poradci z www.poradcipodlupou.cz se ptají na potřeby, životní cíle a plány každého klienta a podle toho přesně vyhledávají a přizpůsobují vhodná řešení.

Poradí vám jak správně a hlavně efektivně nastavit vaše finance. Pokud již máte nějaké smlouvy uzavřené, finanční poradce je s vámi projde a vhodně nastaví tak, aby pro vás byli co nejvýhodnější.

Pomůžou Vám s veškerou administrativou. Získáte od nich přehledný šanon v písemné i elektronické podobě s mnoha užitečnými nástroji.

Pečují o Vaše finance dlouhodobě. Nastavením vybraného řešení a podpisem smluv se s Vámi rozhodně nerozloučí.

nas-tym

Hypotéka

Pořízení vlastního bydlení je přirozenou součástí lidského života a dříve či později tento problém řeší téměř každý z nás. Ne každý již ale disponujeme dostatečnými finančními prostředky, abychom si byt, dům, či rekonstrukci mohli pořídit přímo a rovnou na vlastní náklady. Na řadu tedy přichází hypotéka. Co přesně obnáší a jak si zajistit nejlepší možné podmínky? Díky dlouholeté zkušenosti a úzké spolupráci s bankami vám finanční poradci dokážou zajistit nejvýhodnější a často i individuální podmínky. Budete také obeznámeni o možných rizikách hypoték a podmínkách jednotlivých bank. Pak už je jen na vás, kterou banku si zvolíte.

hypotecni-kalkulacka

Hypokalkulačka

Pokud chcete mít své finance pod kontrolou, není nic jednoduššího, než zadat internetové stránky www.poradcipodlupou.cz a v sekci hypokalkulačka zadat potřebné údaje. Poté již můžete s lehkostí vybírat která banka nabízí nejvýhodnější řešení právě pro vás!

 

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje