- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyDieta v krabičce - Praha

Dieta v krabičce – Praha

-

- Komerční sdělení -aktuality

Několika kily nadváhy nebo obezita v České republice trápí víc než 30% lidí. Patříte mezi ně a rozhodli jste se s nimi něco udělat? Pokud si nechcete ještě více ublížit nevhodně zvolenými dietami, hladověním a jinými nezaručenými pokusy, doporučujeme vám krabičkovou dietu, kterou doporučují i odborníci.

Krabičková dieta se těší zasloužené oblibě

Krabičková dieta není žádný módní trend, i když by se to tak mohlo na první pohled jevit. Za svou popularitu vděčí své kvalitě a faktu, že doopravdy patří mezi úspěšné metody, které vám pomohou v hubnutí.

Proč tomu tak je?

Tajemství úspěchu krabičkové diety spočívá v holé skutečnosti, že jsme lidé moderní doby. Lidé jednadvacátého století žijí ve spěchu a na jídlo nemají čas. Čím dál méně lidí umí vařit, spousta z nich na to nemá ani čas, celá řada nesnídá, nesvačí, oběd odbude, zato večer pořádá nájezdy na ledničku. Ti, kteří se jíst jakž takž snaží, do jídelníčku zařazují velké množství polotovarů, pokrmů z rychlého občerstvení, hotové kalorické bomby.

Princip krabičkové diety spočívá v tom, že vám přímo pod nos přinese chutnou, pestrou a kaloricky vyváženou stravu, která vám umožní jíst pravidelně několikrát denně přibližně ve stejnou dobu.

Krabičková dieta vám zajistí vše, co potřebujete a nač vy nemáte čas, ani vůli

Krabičková dieta vám zajistí pravidelný přísun 5 jídel denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři). Jednotlivé porce jsou přitom sestaveny tak, aby vyhovovaly zdravé stravě nejen po kalorické stránce ale aby zajistily i dostatečný přísun všech potřebných látek. Součástí této diety je i kontumace dostatku ovoce, zeleniny, masa i luštěnin.

Krabičková dieta Praha

U koho si krabičkovou dietu objednat? Pouze u ověřeného dodavatele. V případě, že je vaším domovem Praha a její okolí, doporučujeme obrátit se na Dietavkrabicce.cz. Tato společnost stojí vůbec za prvotním zrodem nápadu – krabičkové diety. Tuto skutečnost si ostatně můžete ověřit v médiích, napsal o nich Blesk, Žena a život, ELLE, iDnes, eXtra, OnaDnes a další. Jejich krabičkovou dietu na vlastní kůži prověřily mnohé osobnosti českého showbusinessu (Marta Jandová, Agáta Hanychová, Jitka Nováčková, Patricie Solaříková, Michaela Doležalová atd.).

V případě zájmu o krabičkovou dietu vám certifikovaný tým výživových odborníků vytvoří jídelníček přesně na míru. Hotové jídlo si pak vyzvednete na jednom z 10 pražských odběrných míst anebo si necháte krabičky dovést přesně tam, kam si budete přát. Za jídlo přitom je možno platit i zaměstnaneckými stravenkami. Společnost přijímá platbu stravenkami Sodexo, Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.
Krabičková dieta Praha je ideální strava pro všechny zaneprázdněné lidi s našponovaným denním rozvrhem, kteří jen těžce hledají chvilku, aby se mohli najíst. Tímto způsobem zajistí, že své vzácné chvilky darují konzumaci chutného a výživově harmonického pokrmu, který se na jejich figuře podepíše pouze pozitivně.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje