Dia cukroví

Dia cukroví

Dia cukroví na vašem stole společně s šálkem dobrého čaje zaručí pravou sváteční atmosféru. Když se vysloví Vánoce, mnozí si představí shon, stres a velký úklid. Zastavte se na chvíli a udělejte si čas na příjemnou relaxaci a pohodu.

S příchodem Vánoc to ve všech domácnostech začíná hezky vonět skořicí, rumem a cukrovím. Jedná se o období velkých příprav a všichni si pak zaslouženě užíváme odpočinek a mlsáme. Ovšem s příchodem Nového roku to už bývá méně veselé a řešíme nadbytečné kilogramy, které jsme během vánočního lenošení přibrali.

Dia cukroví nejen pro diabetiky

Nejvíce strádají během svátků diabetici, kteří nemohou klasické cukroví pro svou vážnou diagnózu konzumovat. Možná vás potěší, že se nemusí omezovat diabetici, ani ti, jenž bedlivě střeží svou váhu. Dia cukroví, dorty i zákusky můžete buď sami upéci, nebo si je objednat. V tom prvním případě se budete muset předem připravit a nakoupit všechny potřebné suroviny a vyzbrojit se několika recepty. Rozhodně nemusíte péct 20 druhů různého cukroví.

  Zakončete letošní rok pobytem v Karlových Varech

Dia dorty, zákusky a cukroví na počkání

Dia dorty

Dia dorty

Nepatříte-li k těm, kteří každoročně pečou a propadnou pečícímu šílenství je pohodlnější i levnější si dia cukroví rovnou objednat. Stejně tak se nabízí možnost zakoupení hotových dia dortů a jiných laskomin, které během svátků nechybí v žádné domácnosti. Na dia cukroví je výborné to, že ho mohou konzumovat i zdraví lidé. Tím odpadá nutnost pořizovat tento chutný, sladký a lákavě vyhlížející sortiment hned 2x

STOP nadbytečným kilům

Dia dorty a jiné laskominy neohrozí vaší tělesnou váhu tak, jako ty běžné. Pravdou je, že se nelze nacpávat nekontrolovatelně ani dia cukrovím. To, že je něco dia neznamená, že je to dietní. Pouze tento druh dia dortů a cukroví neobsahuje klasický cukr, který diabetici musí obcházet velkým obloukem. Energie tomuto sortimentu však rozhodně nechybí. Nicméně dia cukroví představuje mnohem zdravější a přívětivější alternativu za běžné laskominy.

Comment(0)