Každá moderní žena by měla mít dokonale upravené nehty, což ale není jen tak. Péče o nehty vyžaduje pečlivost a trochu snahy. Pokud se úpravě nehtů nechcete věnovat každý den, existuje lehká pomoc. I vy si sama doma lehce vytvoříte krásné gelové nehty, které budou vypadat báječně. Jak na to?

Postup, jak vytvořit gelové nehty doma 

Nebojte se, zvládnete to. Vytvořit krásně vypadající gelové nehty opravdu není žádná věda. Stačí si pořídit základní vybavení a trocha tréninku.

Budete potřebovat: UV lampu, podkladový gel, barevný gel, případně tipy na nehty a lepidlo.

Rada: Pokud budete s gelovými nehty začínat, kupte si cenově výhodnější sady na gelové nehty. Momentálně jsou k mání v internetovém obchodě Nehtyprofi.cz, který má výborné recenze na Heuréce. Doporučujeme!

  1. Nejdříve je třeba nehty připravit. Zastřihněte je do požadované délky. Pokud chcete delší nehty, přilepte na ně tipy.
  2. Naneste podkladový gel, na něj gel barevný a nehte zatvrdit v UV lampě, postačí cca 3 minuty.
  3. Pokud chcete, naneste ještě průhledný vrchní gel, který zvýší lesk nehtů a nechte opět zatvrdit cca 3 minuty.
  4. A je hotovo!
  Tip na vánoční dárek pro dámy. Kožená kabelka od Emotys.cz

Nebudeme zapírat, že se vše na poprvé povede. Nenechte se tím ale rozhodit a zkoušejte to znovu. Stačí jen trocha tréninku a i vy se naučíte vytvářet dokonalé gelové nehty za pár minut.

Jaké barvy zvolit? 

Gelové laky se vyrábí v široké paletě barev. Aktuálně jsou v kurzu hlavně pastelové UV gely, které vypadají velmi elegantně. Pokud se nebojíte výraznosti, určitě vás bude zajímat tato speciální nabídka nových barev NEON UV gelů. Jejich cena začíná už na 79Kč. Tyto gely jsou zajímavé tím, že svítí pod UV modrými světly. Na letní párty vám rozhodně nesmí chybět!

Ptáte se, proč se pro gelové nehty rozhodnout? Důvodů je hned několik: Jejich velkou výhodou je dlouhá výdrž – vydrží krásné až 3 týdny, dále také pevnost i to, že jsou k vašim nehtům šetrné.

gelové nehty

Related post

Móda a Styl Trendy

Objevte výhody gelových nehtů

Trendy

Gelové nehty z pohodlí domova

Zprávy

Modeláž nehtů v pohodlí domova

Comment(0)