- Komerční sdělení -zeny
BydleníVybírejte dětský koberec a nábytek spolu s potomky

Vybírejte dětský koberec a nábytek spolu s potomky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zařizovat dětem pokojíček bez jejich posouzení bývá někdy šlápnutím na kuří oko. Speciálně pokud se jedná o dospívající mládežníky. Jistě, pracovní stůl by měl mít ergonomické parametry, židle také, ale s postelí ve tvaru veselých autíček nebo Fifinky ze Čtyřlístku byste u náctiletých určitě nepochodili. Nebojte se jich zeptat na názor, a pokud to bude ve vašich prostorových a finančních možnostech, podřiďte se jejich přání. Sice ne vždy bude vkus vašeho potomstva korespondovat s vaším stylem, ale zase… Budou to vaše děti, kdo bude svůj pokojík obývat, proto by se měly cítit dobře a nestydět se pozvat si návštěvu až domů. To stejné platí pro dětský koberec. Pokud dospívající děti mají v pokoji stále podložku se značkami, křižovatkami a vyznačenými dopravními tepnami z útlého dětství, asi u svých kamarádů sklidí posměch.

Nebojte se společně vyrazit pro dětské kusové koberce

Dětské kusové koberce mají přesné parametry, a dají se tedy položit na zátěžový koberec nebo přímo na podlahu. Kusové koberce by měly být zatíženy stolem, postelí, skříní, aby nedošlo k nepříjemnému úrazu při běhání, kdy pod nohama podložka podklouzne. Jak u malých, tak u velkých dětí je třeba počítat s nemožnými situacemi a předpokládat i nepředvídatelné možnosti. Dbejte při pokládání dětského koberce na bezpečnost svých dětí!

Koberec do dětského pokoje musí splňovat hygienické normy

Koberec do dětského pokoje rozhodně patří. Děti si mohou zadřít třísku z prkenných či parketových podlah, na linu je studí nožky a kachličky jsou studené, hladké, a tím pádem kluzké. Koberec je jednak měkkou ochranou při pádu, krásně zahřívá tvorečky menší, než jsou dospělí, a kterým je proto větší zima odspodu. Dětské koberce nesmějí mít snadno uvolnitelné chlupy, které by malé děti mohly spolknout.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje