- Komerční sdělení -zeny
ZdravíKdyž pára, tak jedině zpod poklice!

Když pára, tak jedině zpod poklice!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dnes se mnohem více, než dříve staráme o své „sebevědomí“, o duši, o tělo a celkovou spokojenost. Po práci navštěvujeme fitcentra, sebevzdělávací kurzy, koučink centra, poradce výživy, kurzy tance, soukromé hodiny hry na housle a podobná místa, kde se chvíli věnujeme jen a jen sobě.

Existuje nespočet možností, jak dopřát svému sebevědomí to, co právě potřebuje. Každý z nás je originální sám o sobě, každý si tedy dopřává dle svých individuálních požadavků. Hodně trendy je momentálně zdravý životní styl, je nejen trendy, nutno říci spíše žádaný, vzhledem k vysokému číslu v žebříčku výskytu rakoviny v ČR*.

8. Straining Lid

Foto: Archiv Tefal

Jedna ze zásadních stránek, týkajících se právě zdraví je bezpochyby jídlo. Dnes již velmi rozšířené bezmasé vegetariánství, méně pak vitariánství, založené na přijímání tepelně neupravených potravin nebo jiné způsoby stravování apelují na původnost jídla, utvářející jednu z hlavních lidských energií a hlavně samotný  obsah potravin.

tefal

 

Foto: Archiv Tefal

U většiny potravin zakoupených v obchodě, se můžeme dozvědět, co přesně obsahují, u některých to však nejde. Zeleninu, ovoce, oříšky ty si můžeme dokonce vypěstovat sami nebo v případě, že bydlíme ve městě alespoň můžeme využít lokálního zemědělce a koupit od něj „bedýnku“ plnou sezónních dobrot.

Vybíráme si pečlivě restauraci, do které jdeme na jídlo, nebo si doma vaříme dle receptů z kuchařek, které nejsou přeplněny typickými guláši nebo vepřo-knedlo-zelem. Jestli si však tuto cestu z jakéhokoliv důvodu nevybereme, jsme schopni alespoň dbát na úpravu pokrmů. V případě, že chceme dopřát svému tělo, to co mu udělá dobře a přece neztratí svůj zvyk příjmu teplého a kvalitního jídla, nabízí se nám skvělá varianta vaření v páře.

Z parního hrnce se nám dostane jídlo plné vitamínů, křehké a chuťově mnohem barevnější než z klasického vaření ve vodě. Existují jednopatrové, i vícepatrové hrnce s nastavitelnou teplotou i dobou vaření. Několik možností výrobků s různými specifiky najdete u značky Tefal, www.tefal.cz, která své parní hrnce vyšperkovala dokonce natolik, že k sadě parního hrnce přikládá také malé mističky na omáčky.

Uděláte tedy masovo-zeleninové, tudíž kvalitní jídlo, pro celou rodinu během 40 minut, nezašpiníte příliš nádobí, šetříte místo a hlavně energii, a to nejen svou. Značka Tefal jde ve svém inovativním přístupu stále kupředu a přichází i s další vychytávkou, tzv. ThermoSpotem u pánví-aktivující kolečko při správné teplotě, nebo fritézou ActiFry.

Znáte to, jdete z pátečního pivečka a máte na něco chuť, tak se stavíte na hranolky, ale co takhle si počkat až na doma, hodit je do hrnce, v němž spotřebujete minimální množství oleje a pak si pochutnat na křupavých, nemastných hranolkách?!Výběr už necháme na vás!

*dle statistik z internetu

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje