Dermaváleček už se dávno nepoužívá pouze v kosmetických salónech. Dnes už si ho můžete koupit domů a sami si s ním pleť ošetřovat a pozorovat změny, které Vám jeho péče přinese. Je užitečný v mnoha ohledech. Pomáhá redukovat již vzniklé vrásky a zabraňuje vzniku nových, je přínosem i pro pleť, kterou trápí akné a jizvičky po něm. Použít ho můžete nejen na obličej, ale i na tělo. Při jeho pravidelném využívání Vám velmi výrazně zredukuje strie i jizvy.

Jak vlastně dermaváleček vypadá. Logicky jak už vyplývá z názvu, jedná se o malý váleček, ze kterého vystupují mikrojehličky. Válečky se liší dle jejich délky. Obecně platí, že pokud jej chcete používat doma, měli byste se vyhnout tomu, aby Vám pleť po jeho použití krvácela. Při pravidelném domácím ošetřování stačí přejíždět po pleti tak, aby se pouze drobně narušila její struktura. Doporučený postup je přejíždět po vybrané části těla postupně ve všech směrech, nejen vodorovně a svisle. To má zaprvé ten následek, že takto jemně „narušená“ pleť začne vytvářet mnohem více kolagenu a elastinu, který vyplní vrásky, drobné jizvičky atd. A za druhé, pokud si poté pleť ošetříte např. kyselinou hyaluronovou, nebo jinými pleťovými krémy či séry, dostanou se účinné látky v nich obsažené mnohem hlouběji do pokožky a jejich účinek tak bude efektivnější a dlouhodobější.

Váleček se používá na vyčištěnou a suchou pleť. Je nezbytně nutné jej po každém použití vydesinfikovat a rozhodně si ho s nikým nepůjčujte. Taková péče by napáchala více škod než užitku. Používat jej můžete každý den, vždy ale záleží na konkrétní reakci pokožky. Pokud bude druhý den po jeho použití citlivá a zarudlá, dejte jí jeden den oddech. Při každodenním užíváním Vám dermaváleček vydrží až půl roku. Jeho koupě je tedy výhodnou investicí. Zkuste ho a výsledky posuďte sami.

více v článku...

  Pro vaše krásné vlasy

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Comment(0)