Jistě si říkáte, že doba 50.tých nebo 60.tých let je dávno pryč? To sice ano, ale jejich móda se stále vrací. V současnosti retro aspekty neuvěřitelně frčí. Výrazně nalíčené mladé slečny neuvidíte pouze na fotografiích vyvěšených na sociálních sítích, ale také přímo v ulicích velkoměsta! Rudé rtěnky, nebo výrazně nalíčené obočí už není pouze záležitostí večerního líčení, ale běžně se s ním střetnete i během všedního dne. Také nehty nalakované ve výrazných odstínech již preferuje spousta žen. V módě jsou pak oblíbeny zejména boty na vysokém podpatku, šaty s hojně nabíranou sukní a zvýšeným pasem. Kde takové šaty sehnat? Co třeba na www.retrosaty.cz?

Co http://zeny-sro.cz/ nabízí?

Společnost RETROŠATY jde tak trochu proti proudu, jelikož nabízí k zapůjčení šaty inspirované poválečnou érou. Pokud nejste na klasiku a rády byste na plese zazářily v něčem neokoukaném a opravdu originální, zapůjčením nějakého skvostu z řad retro šatů jistě neprohloupíte! Na výběr budete mít jak z šatů stylově upravených do jisté éry, tak ze střihů a hlavně barevných variant!

  Podlehněte džínovému mámení

retro-saty-ophelia-ivory-6

Máte rádi herečku Audrey Hepburn?

Jistě každý z nás zná proslulí snímek Snídaně u Tiffaniho, kde si hlavní roli zahrála právě krásná herečka Audrey Hepburn. Zdali se chcete cítit, nebo dokonce vypadat jako ona, máte k tomu ideální příležitost! www.retrosaty.cz nabízí k zapůjčení šaty z kolekce AUDREY v různých barevných variacích, takže si to svoje najde jistě každá z nás!

retro-saty-vivi-blue-7

Jak si můžete šaty vypůjčit?

Vše je naprosto jednoduché! Stačí si pouze vybrat, jaký styl šatů by se vám líbil, poté zjistit případnou velikost, aby vaše „vyvolené“ šaty byli na skladě, zvednout telefon a dohodnout si čas na zkoušku v salonu.

 

Related post

Trendy

Nechte svou ženskost rozkvést!

Comment(0)