Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlašuje Týden sociálních služeb. Již devátý ročník Týdne sociálních služeb bude probíhat ve dnech 2. – 8. října 2017.

Jak prezident APSS ČR (Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, z. s.) Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA informuje, cílem je upozornit širokou veřejnost na sociální služby v ČR, představit je jako služby potřebné, nutné, kvalitní, ale hlavně umožňující důstojný život tisícům občanů a uživatelů těchto služeb.

Týden sociálních služeb je obdobím, kdy především probíhají nejrůznější akce zaměřené na veřejnost a odborníky z oblasti poskytování sociálních služeb. Probíhají konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb a další za účelem zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti naší společnosti.

Den otevřených dveří

Nedílnou součástí Týdne sociálních služeb je také celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb. Jedná se o den, kdy poskytovatelé otevírají své dveře veřejnosti, je možné nejen nahlédnout, ale také se zapojit do denního programu a aktivit, které v zařízení probíhají.

  Co si jako svatební dar přáli Jasmina s Rytmusem?

O termínech dnů otevřených dveří u jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb, ale i o doprovodných aktivitách, které provázejí celý Týden sociálních služeb, se můžete více dozvědět na webových stránkách věnovaným samotnému Týdnu sociálních služeb ČR.

Centrin CZ s.r.o.

  • Domov pro seniory (§ 49 zákona 108/2006 Sb.)
  • Domov se zvláštním režimem (§ 50 zákona 108/2006 Sb.)
  • Odlehčovací služba (§ 44 zákona 108/2006 Sb.)

Společnost Centrin CZ s.r.o., poskytovatel sociálních služeb od roku 2007, vás zve na den otevřených dveří v Unhošti (Tyršovo nám. 211) v úterý 3.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin, ve Zruči nad Sázavou (Nám. Míru 597) ve středu 4.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin a v Praze 6 (Libocká 271/1) ve čtvrtek  5.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin.

Těšit se můžete na prohlídku domova, společných prostor, ale také křest nové zimní zahrady v Unhošti. Pro všechny návštěvníky bude připraveno malé občerstvení, prodejní akce výrobků z tvořivé dílny seniorů, zahradní párty i společné opékání buřtů. Nahlédnout budete moci do programu mezigeneračního setkávání seniorů s dětmi z mateřské školky, nebo se zúčastnit doprovodného hudebního vystoupení.

  3 tipy na zdravé a rychlé podzimní polévky

Pro návštěvu zařízení se nemusíte nikterak objednávat, ani předem domlouvat schůzku, celý den jsou pro vás dveře otevřené a k ruce vám bude náš kvalifikovaný personál. Sociální pracovnice vás provedou zařízením a poskytnou vám veškeré informace, které se týkají poskytovaných služeb. Aktivizační pracovníci vám představí denní aktivity seniorů, do kterých se budete i vy sami moci zapojit. Jen přijďte, těšíme se na vás!

Sandra Grünfeldová
www.centrin.cz

 

 

 

Related post

Zprávy

Výstava fotografií k 10 letům poskytování sociálních služeb Centrin CZ s.r.o.

Comment(0)