- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTýden sociálních služeb ČR

Týden sociálních služeb ČR

-

- Komerční sdělení -aktuality

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlašuje Týden sociálních služeb. Již devátý ročník Týdne sociálních služeb bude probíhat ve dnech 2. – 8. října 2017.

Jak prezident APSS ČR (Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, z. s.) Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA informuje, cílem je upozornit širokou veřejnost na sociální služby v ČR, představit je jako služby potřebné, nutné, kvalitní, ale hlavně umožňující důstojný život tisícům občanů a uživatelů těchto služeb.

Týden sociálních služeb je obdobím, kdy především probíhají nejrůznější akce zaměřené na veřejnost a odborníky z oblasti poskytování sociálních služeb. Probíhají konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb a další za účelem zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti naší společnosti.

Den otevřených dveří

Nedílnou součástí Týdne sociálních služeb je také celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb. Jedná se o den, kdy poskytovatelé otevírají své dveře veřejnosti, je možné nejen nahlédnout, ale také se zapojit do denního programu a aktivit, které v zařízení probíhají.

O termínech dnů otevřených dveří u jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb, ale i o doprovodných aktivitách, které provázejí celý Týden sociálních služeb, se můžete více dozvědět na webových stránkách věnovaným samotnému Týdnu sociálních služeb ČR.

Centrin CZ s.r.o.

  • Domov pro seniory (§ 49 zákona 108/2006 Sb.)
  • Domov se zvláštním režimem (§ 50 zákona 108/2006 Sb.)
  • Odlehčovací služba (§ 44 zákona 108/2006 Sb.)

Společnost Centrin CZ s.r.o., poskytovatel sociálních služeb od roku 2007, vás zve na den otevřených dveří v Unhošti (Tyršovo nám. 211) v úterý 3.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin, ve Zruči nad Sázavou (Nám. Míru 597) ve středu 4.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin a v Praze 6 (Libocká 271/1) ve čtvrtek  5.10.2017 od 9:00 do 16:00 hodin.

Těšit se můžete na prohlídku domova, společných prostor, ale také křest nové zimní zahrady v Unhošti. Pro všechny návštěvníky bude připraveno malé občerstvení, prodejní akce výrobků z tvořivé dílny seniorů, zahradní párty i společné opékání buřtů. Nahlédnout budete moci do programu mezigeneračního setkávání seniorů s dětmi z mateřské školky, nebo se zúčastnit doprovodného hudebního vystoupení.

Pro návštěvu zařízení se nemusíte nikterak objednávat, ani předem domlouvat schůzku, celý den jsou pro vás dveře otevřené a k ruce vám bude náš kvalifikovaný personál. Sociální pracovnice vás provedou zařízením a poskytnou vám veškeré informace, které se týkají poskytovaných služeb. Aktivizační pracovníci vám představí denní aktivity seniorů, do kterých se budete i vy sami moci zapojit. Jen přijďte, těšíme se na vás!

Sandra Grünfeldová
www.centrin.cz

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje